tv3.lv

Pāvels Fomkins nosauc iespējamo iemeslu, kas veicinājis viņa izbalsošanu no "X Faktora"

Pirmajā “X Faktora” tiešraidē šovu nācās pamest Reiņa Sējāna komandas dalībniekam Pāvelam Fomkinam. Pāvels dalās pārdomās par sajūtām, kādas viņu pārņēmušas pēc izbalsošanas un atklāj iespējamo iemeslu, kāpēc žūrija lēmusi par labu viņa aiziešanai.

2019. gada 5. novembrī 12:00

Dziedātājs neslēpj, ka pēc tiešraides bijis grūti smaidīt – nogurums darījis savu! Tas nenozīmē, ka viņš bijis bēdīgs. Izkrišana no šova noguruma ietekmē radīja pozitīvu sajūtu, jo Pāvels apzinājās, ka varēs atpūsties.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“X Faktoru” kā pirmais pamet Pāvels Fomkins

Mūziķis piekrīt, ka šādi šovi ir laimes spēle ar neparedzamu rezultātu. Viņa mērķis bija redzēt citus jaunos talantus, redzēt, kā skatītāji reaģē uz viņu, un radīt papildu “kustību” karjerā. To visu izdevies sasniegt!

“Žūrija teica, ka man nav sava stila. Ja mums visiem pateiktu, uzrakstiet dziesmas, kas vislabāk parāda jūsu stilu, tad loģiski varētu pateikt, kāds kādam ir stils. Varēju dziedāt viena mākslinieka dziesmas, kuras visvairāk atbilst manam stilam, kāpēc to darīt, ja ir citi varianti? Lēkāju pa stiliem, jo vokāli varu to atļauties,” stāsta Pāvels.

Pāvela Fomkina uzstāšanās X Faktora pirmajā tiešraidē!

Kā vienu no iespējamajiem iemesliem izbalsošanai Pāvels nosauc savu darbu un faktu, ka bieži vien bijis grūti tikt uz šova aktivitātēm. Nereti darba laikā ielikts mēģinājums, tad “X Faktora” komandai nācās mainīt grafiku, jo viņam bija jābūt darbavietā.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Mūziķis papildina, ja trāpās “haltūra”, to var atcelt, bet darbu, kas ikdienā sniedz maizi – nevar! Visām pusēm jāpielāgojas, un tas, pēc mūziķa domām, iespējams, radīja papildu neērtības.

Tāpat gadījies, ka bijis jābrauc pakaļ meitiņai vai jāved viņu uz kādu pulciņu un pēkšņi tajā laikā ielikta viena no šova aktivitātēm.

Dziedātājs nebēdā par izbalsošanu un aicina savus atbalstītājus turpināt skatīties šovu, bet kā savus favorītus nosauc Diānu Paško un duetu “The Gardens”.

“Šovs ir šovs, dzīve ir dzīve. Paldies visiem, kuri atbalstīja. Aicinu, sekot man sociālajos tīklos, drīzumā ievietošu informāciju par akustisko koncertu, ar kura palīdzību vēlēšos iepriecināt atbalstītājus. Papildus visam līdz jaunajam gadam plānoju ierakstīt vairākas dziesmas,” priecīgi nobeidz Pāvels.

“X Faktora” dalībnieks Pāvels Fomkins dienas pavada, muzicējot un audzinot meitiņu

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm