Piesakies šovam! "X Faktora" dalībnieki, kuru dziesmas ir skatītas tūkstošiem reižu

Līdz 27. maijam ikviens vokālais talants var pieteikties šova “X Faktors” jaunajai sezonai un īstenot sapni par lielo skatuvi. “X Faktors” pietuvina sapnim, dod iespējas, redzējumu un motivāciju darboties ne tikai uzvarētājus, bet ikvienu talantu, kurš ir apņēmības pilns neapstāties, to pierāda vairāku jauno dziedātāju, kuri nav uzvarējuši, panākumi mūzikā, dziesmu skatījumi “Youtube”.

5. maijā 14:16

Pirmās sezonas uzvarētājs Artūrs Gruzdiņš darbojas grupā “Refleksija”, grupa pirms pieciem gadiem jaunās skaņās izdevusi muzikālās apvienības “Tumsa” dziesmu “Bet maijpuķītēm jāpaliek” – skatīta 2.3 miljonus reižu. 966 000 skatījumu ir arī “Refleksijas” dziesmai “Karavīrs”, kas izdota pirms pieciem gadiem. Jaunākās dziesmas vidēji savāc 1-5 tūkstošus skatījumu.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Skatījumu ziņā pirmās sezonas uzvarētāju pārspēj grupa “Tautumeitas”. Grupas dziesma “Raganu nakts” četru gadu laikā skatīta 11 miljonus reižu, otrā populārākā dāmu dziesma ir “Bērziņš”, kas izdota pirms četriem gadiem un skatīta 981 000 reižu. Grupas jaunākās dziesmas skatītas vidēji 200 000 tūkstošus reižu.

Aktīvi mūzikā un sociālajos tīklos darbojas arī Adriana Miglāne, kura rada jaunas dziesmas, atrod veidus, kā, iekarot skatuvi, piemēram, dalība “Eirovīzijas” atlasē. Pirms diviem mēnešiem izdotā dziesma “Walk away” skatīta jau 26 000 reižu.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Arī Alise Haijima neatlaidīgi veido savu solo karjeru, piedalās “Eirovīzijas” atlasē, piedzied populāriem māksliniekiem, piedalās dažādos TV šovos. Mūziķe ierakstījusi arī duetu ar dziedātāju Lauri Reiniku.

Neatlaidīgs ir arī pirmās sezonas dalībnieks Aivo Oskis, kurš reizi pāris mēnešos prezentē jaunas dziesmas, uzņem videoklipus, meklējot ceļu uz skatītāju sirdīm. Video vidēji tiek skatīti 12 000 reižu.

Otrās sezonas dalībnieks Roberts Memmēns un trešās sezonas dalībnieks Dagnis Roziņš ir grupas “Citi zēni” sastāvā. Puiši 2022. gadā pārstāvēja Latviju “Eirovīzijā” un ar grupu apbraukā Latviju ar koncertiem.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Otrās sezonas uzvarētāja Kattie pēc grandiozā notikuma izdeva vienu singlu “Cant Hold it in” un pazuda no Latvijas šovbiznesa, pēc vairākiem gadiem mūziķe no Baltkrievijas pārvācās uz Lietuvu un šogad iepriecināja ar singlu, kas tapis duetā ar Intaru Busuli. Dziesma skatīta jau 28 000 reižu.

Nevieni valsts svētki, etno mūzikas koncerti nav iespējami bez māsām “Dimantām”. Apvienības dalībniece Laima Dimanta ir šova “X Faktors” otrās sezonas dalībniece, kura atradusi savu ceļu tieši tautas mūzikā.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Dziedātāja Diāna Paško uzstājas koncertos un ballītēs kopā ar grupu “The Kruasans”, izpildot populāras dziesmas jaunās skaņās, kā arī izdod oriģināldziesmas, kā solo māksliniece. Diānas dziesmu skatījumi pārsniedz 100 tūkstošus.

Viens no spilgtākajiem ceturtās sezonas dalībniekiem bija meiteņu mīlulis Viktors Buntovskis, kurš pirms diviem mēnešiem izdeva savu pirmo singlu – “Mēness”. Dziesma divu mēnešu laikā skatīta 45 000 reižu.

Viena no aktīvākajām “X Faktora” dalībniecēm pēc šova ir Diona Liepiņa, kura izdevusi vairākus singlus, viņas dziesmas vidēji klausītas 15 000 reižu. Diona izmēģinājusi laimi arī Lietuvas muzikālajā šovā “Lietuvas Balsas”, kur izkrita dueļu kārtā.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Lietuvas šovā veiksmi pārbaudīja arī dziedošā policiste Olga Palušina, neskatoties uz to, ka mentori dziedātāju sauca par lielisku materiālu, viņa izkrita dueļu kārtā, zaudējot mūziķei no Ukrainas. Olga darbojas ar skatuves vārdu Palu un viņas pirmais singls “Par zvaigzni nepiedzimst” nepilna gada laikā savācis 5 tūkstošus skatījumu.

Ceturtās sezonas uzvarētāja Grēta Grantiņa pierādījusi sevi arī realitātes šovā “Balss maskā”, kur iejutās Brieža ādā. Kopš dalības šovā izdoti trīs singli, ikviens pārsniedz 50 tūkstošus skatījumu.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Nevar nepieminēt arī dalībniekus, kuri izkrituši vēl pirms nonākšanas kāda mentora komandā. Ekskluzīvā Jūlija Leviona turpina iepriecināt atbalstītājus ar neatkārtojamām dziesmām. Pēdējā Jūlijas dziesma izdota pirms septiņām dienām un tā skatīta jau 46 tūkstošus reižu.

Šādu veiksmes stāstu ir daudz! Neturi apslēptu savu talantu, iepriecini cilvēkus ar dziedājumu! Piesakies šovam “X Faktors”!

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Par projektu

Skaties, kā dzimst jaunas zvaigznes – vērienīgākais muzikālais šovs Latvijā “X Faktors” atgriežas ar piekto jubilejas sezonu! Jaunie muzikāli talanti nebaidās uzdrīkstēties, lai spertu soli tuvāk savam sapnim ir gatavi visas Latvijas priekšā kāpt uz lielās mūzikas skatuves un rādīt, uz ko viņi ir spējīgi.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm