tv3.lv

Pieteikšanās TV šovam “X Faktors” turpinās vēl dažas dienas

2021. gada 9. jūnijā 9:28

Vēl dažas dienas – līdz sestdienai, 12. jūnijam – ir iespēja pieteiksies dalībai šova “X Faktors” trešajā sezonā, un šorīt raidījumā “900 sekundes” mentore Aija Auškāpa skaidroja, kādēļ šo iespēju nelaist garām.

“Es personīgi gaidu, ka varētu pieteikties tāds kā, piemēram, Fredijs Merkūrijs. Par sevi ārkārtīgi pārliecināts cilvēks, kurš zina, ko viņš grib. Un tad mēs viņam varētu dot iespēju,” saka Aija Auškāpa.

“X Faktora” pirmās sezonas uzvarētājs Gruzdiņš: Jo šovā tālāk tiek, jo smagāk jāstrādā, un tas norūda

Tiem, kuri domā mūzikā izsisties pašu spēkiem, Auškāpa teic: “Es nevaru apgalvot, ka tieši “X Faktors” būs tas, kas palīdzēs izsisties. tur ir vairāku faktoru kopums, no kura viens noteikti veiksmes faktors. Bet “X Faktors” dod lielisku iespēju tikt pamanītam, pirmkārt, no skatītājiem, un, kā es iepriekš teicu, būs žūrija, kas pamanīs, vai kāds producents.”

Šogad šova uzvarētājs saņems līgumu ar “Universal Music Group”, “kas, iespējams, arī būs lielisks tramplīns ne tikai tam, kurš uzvarēs, bet arī visiem pārējiem, sākot jau ar atlases pirmajām kārtām”.

Pirmās atlases sāksies uzreiz pēc pieteikumu iesniegšanas beigām. Žūrija ar dalībniekiem tiksies vasaras izskaņā, kad notiks atlases klātienē un krēslu izaicinājumu filmēšana. Šova tiešraižu raidījumi sāksies oktobra beigās.

“Es gribu aicināt tos, kas vēl šaubās un domā, vai pieteikties, noteikti iesakieties! Pirmkārt, atteikties vienmēr varēs paspēt. Otrkārt, dariet, lai mums, žūrijai, ir interesanti un skatītājiem ir interesanti, un lai arī pašiem dalībniekiem ir interesanti. Jo lielāka konkurence, jo spraigāka cīņa, jo visiem foršāks rudens!” tā Auškāpa.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Lai pieteiktos šovam “X Faktors”, dodies te!

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm