tv3.lv

Pirmās sajūtas pēc triumfa! Elīna Gluzunova atklāj, vai patiesi par uzvaras naudu pirks kāzu kleitu

“X Faktora” trešajā sezonā uzvaras laurus plūca dziedātāja Elīna Gluzunova, kura ar savu izjusto dziedājumu, skaisto vokālu iekaroja daudzu sirdis. Elīna joprojām nespēj aptvert, ka uzvarējusi un ir vēl tuvāk savam sapnim – būt uz lielās skatuves.

2019. gada 16. decembrī 14:18

Sarunā ar portālu Skaties.lv Elīna stāsta, ka fināla diena pagāja ļoti darbīgi, atšķirībā no citām nedēļām tika dots vairāk laika, lai sagatavotos priekšnesumiem, kā nekā neviens nezināja, kuri izpildīs trešo dziesmu!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Foto: ielūkojies ”X Faktora” vētrainajā nakts ballītē!

Nojautas par iekļūšanu superfinālā Elīnai bija, bet viņa neveltīja laiku, lai prognozētu rezultātu.

“Šajā tiešraidē maksa par zvanu bija daudz augstāka, tāpēc izkristalizējās īstais atbalstītāju loks. Uz iepriekšējiem rezultātiem būtu muļķīgi paļauties. Iespējams, daudzus skatītājus motivēja fakts, ka viņu balsis tiek novirzītas cēliem mērķiem. Tas būtu bijis arī mans, kā klausītāja dzinulis,” tā Elīna.

Izdzirdot savu vārdu uzvarētājas godā, Elīnu pārņēma šoks, viņa nespēja aptvert notiekošo, viņai trūka vārdu.

Dziedātāja neraudāja, jo nesaprata, kas noticis, tomēr acīs bijis saviļņojums un Elīna ir droša, ka to varēja redzēt.

”Ideāli!” Elīna Gluzunova ”uzspridzina” skatuvi kopā ar ”Instrumentiem”

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Uzskatu, ka asaras nav emociju mērskala. Spēcīgas emocijas var būt arī vizuāli piezemētas. Pirmais jautājums, ko uzdevu Reinim Sējānam, stāvot konfeti lietū, – ko man tagad darīt? Nepaspēju sapriecāties, nezināju, kā reaģēt,” atceras Elīna.

Elīnai kā topošajai dziedātājai uzvara “X Faktorā” nozīmē daudz, uzvarētājas tituls viņu ceļ spārnos un tajā pašā laikā uzliek milzu atbildību!

“Zinu, ka tagad no manis tiek daudz gaidīts, bet tas ir labi, jo tas ir saskaņā arī ar to, ko vēlos es pati. Cerēju, bet neticēju šādam iznākumam! Protams, ka esmu laimīga, jo šis ir perfekts atspēriena punkts manai karjerai, atliek vien turpināt iesākto!” nosaka Elīna.

Šova uzvarētāja paziņo, ka par iegūto naudu kāzu kleitu nepirks, pirmsatlasē viņa nav domājusi par nopietnu uzvaru un, teikusi skaļi to, ko pirmo iedomājusies! Šova gaitā viss mainījies.

No jaunības trakulībām līdz ģimenes dzīvei! Elīnas Gluzunovas laimes stāsts

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Konsultēšos ar kādu profesionāli un iegādāšos ausu monitorus. Vēlos tādus, kas pielāgoti manai gliemežnīcai. Dziedot šovā nedēļu no nedēļas sapratu to, ka skaņas kvalitātei un dzirdamībai ir milzu nozīme, sākotnēji gan biju pret šīm “austiņām”. Par citiem tēriņiem vēl nemāku teikt, bet kādu daļiņu izmantošu atpūtai un sevis, savu mīļo palutināšanai,” kā tiks iztērēts laimests stāsta Elīna.

Iespēju parakstīt līgumu ar “Sony Music” Elīna sauc par ko lielu, grandiozu, ko jāprot izmantot savā labā, tāpēc dziedātāja droši paziņo, ka viņa kopā ar Reini Sējānu laiku lieki netērēs!

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm