tv3.lv

Puišu pirmās sajūtas: Klāvs, Artis un Dagnis ir gatavi pierādīt, ka viņu vieta ir "X Faktorā"

27. oktobrī savu “X Faktora” komandu nokomplektēja dziedātājs Marats Ogļezņevs, kurš savā pirmajā gadā mentora ampluā strādās ar puišiem vecuma kategorijā 16-25. Marats savā komandā izvēlējās Arti Zaķi, Klāvu Ozolu un Dagni Roziņu. Kā puiši jūtas, pietuvojoties sapņu piepildījumam?!

2019. gada 29. oktobrī 15:00

Sarunā ar portālu Skaties.lv Klāvs Ozols paziņo, ka būt šovā ir lieliska pieredze, viņš nevar noticēt, ka ir ticis līdz tiešraidēm!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Klāva uzstāšanās krēslu izaicinājumā!

“Pēc krēslu posma man bija iespēja vairāk parunāties ar saviem kolēģiem – Arti un Dagni. Viņi tiešām ir superīgi. Dagni jau pazinu, kad dzīvoju Rīgā, viņš ir ļoti sakarīgs un piezemēts džeks. Man ar Arti, tomēr vislabāk “aizsitās”, jo mēs bieži “mīmojam” un jautri parunājam par procesu un citiem sīkumiem,” smaida Klāvs.

Runājot par mentoru, Klāvs uzskata, ka Marats ir visperfektākais komandas vadītājs. Marats visam pieiet nosvērti, viss, ko mentors saka ir tik loģiski, ka Klāvs nevar aptvert, kā cilvēks var būt tik apdomīgs.

“Man joprojām šovā galvenais ir uztaisīt enerģētiskas un reāli baudāmas uzstāšanās! Gribu parādīt muzicēšanu vairākos virzienos, dažādas personības puses un ceru, ka skatītāji man jutīs līdzi,” nobeidz Klāvs.

Artim Zaķim fakts, ka viņš ir iekļuvis Marata komandā un uzstāsies tiešraidēs apziņā “iesēdies” diezgan lēni. Mirklī, kad tas notika, tas nelikās nekas īpašs, bet sākoties, mēģinājumu procesiem, viņš sapratis, cik svarīgā pasākumā nonācis!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Arta Zaķa uzstāšanās krēslu izaicinājumā!

“Es esmu ļoti pateicīgs gan par grupas biedriem, ar kuriem man ir dota iespēja sadraudzēties, gan mentoru Maratu, kuram var uzticēties un zināt, ka viņš vienmēr sniegs konstruktīvu kritiku,” priecājas Artis.

Galvenais, ko jaunais dziedātājs vēlas iegūt no šova, ir jauna pieredze, ne uzvara. Artis vēlas redzēt, kā tas ir – dziedāt uz lielās skatuves, kur visapkārt ekrāni un spilgtas gaismas.

“Uzvara, protams, jau būtu lieliska, bet tas nav mans galvenais mērķis. Es būšu pateicīgs arī tad, ja tikšu izbalsots jau pirmajā raidījumā,” tā Artis.

Dagnis Roziņš ir ļoti priecīgs un pateicīgs Maratam par izvēli atstāt viņu šovā. “Krēslu izaicinājums” bijis ļoti dramatisks un tas moments, kad viņš stāvējis uz skatuves un gaidījis Marata lēmumu radījis sajūtu, ka tas nekad nebeigsies.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Dagņa Roziņa uzstāšanās krēslu izaicinājumā!

“Paldies visiem gan par kritiku, gan labajiem vārdiem, ko esmu saņēmis. Jau šis divas reizes uz “X Faktora” skatuves bija nesalīdzināmas ar jebkuru citu uzstāšanās reizi. Stresa līmenis, sajūta, ka tiksi vērtēts no tik atpazīstamu un talantīgu cilvēku puses. Īsti netiku galā ar stresu un tas ietekmēja manu uzstāšanos,” stāsta Dagnis.

Dagnis ir patīkami satraukts un gatavs jauniem izaicinājumiem, lai neviens nevarētu šaubīties par viņa vietu uz “X Faktora” skatuves.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm