tv3.lv

Reiņa komandas dalībniece Elīna Gluzunova šovā cīnīsies, esot trešā bērniņa gaidībās

20. oktobrī šova mentors Reinis Sējāns nokomplektēja savu komandu. Reiņa komandā iekļuva arī trauslā, sievišķīgā, emocionālā dziedātāja Elīna Gluzunova. Tiešraižu priekšvakarā dziedātāja paziņo, ka ir trešā mazuļa gaidībās.

2019. gada 21. oktobrī 9:26

Sarunā ar portālu Skaties.lv Elīna stāsta, ka audzina piecus gadus vecu meitiņu, divus gadus vecu dēliņu un 2020. gada februārī kļūs par māmiņu trešajai atvasei.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Mātes kritika Elīnai Gluzunovai sniedz papildus spēku cīnīties

“Piesakoties šovam, domāju, ka bērni paaugušies un varu veltīt mazliet laika pati sev, savai izaugsmei. Šeku reku dzīve visu saliek pa plauktiņiem! “X Faktorā” piedalīšos ar dubultu spēku, jo esmu dēliņa gaidībās,” mīļi smaida Elīna.

Elīna nedomā, ka, pateicoties grūtniecībai, viņai būs grūtāk startēt šovā, tas būs citādāk gan viņai kā dalībniecei, gan šova veidotājiem.

Dziedātāja smejoties saka, ka viņai būs lieliska privilēģija – dubultais spēks, kā nekā mazulis dos mammai spēku un papildus izturību.

“Negribu, lai cilvēki manu grūtniecību uztver kā īpašu stāvokli. Esmu cilvēks un gāju uz šovu sevis dēļ, negribu, lai kāds jūt pret mani žēlumu un domā, ka tas viss speciāli šovam. Dzīve tā sakārtoja un neviens nekad nezinās – tas ir labāk vai sliktāk, esmu priecīga,” Elīna mīļi noglāsta grūtnieces vēderiņu.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Grūtniecība neliek Elīnai atteikties no domām par uzvaru, tieši otrādāk, dziedātāja domā, ka ir jāiet ne tikai uz pieredzi un cilvēku iepazīšanu, bet tiešām uz uzvaru!

Vectētiņa pirmsnāves vārdi mudina Elīnu Gluzunovu izcīnīt savu vietu uz skatuves

“Galu galā tā jau nav tikai nauda, bet arī līgums ar “Sony Music”! Tās ir milzīgas iespējas, tieši tas, ko vēlējos bērnībā, kad sapņoju kļūt par slavenu dziedātāju. Bērnības sapnis ir kā motivācija, īpaši, kad sapņa realizācija atrodas deguna galā. Ir jāstrādā, lai to iegūtu,” apņēmīgi nosaka Elīna.

Elīna domā, ka māmiņām piemīt lielākas darba spējas, jo viņas ir pieradušas būt aktīvā vidē un nečīkstēt par lietām.

“Dēliņš vēl pārāk maziņš, nesaprot, ka mamma televizorā, bet meitiņa gan vēroja uzstāšanos un dziedāja līdzi. Sākoties šovam teica, ka gaida mammīti. Mani mazuļi ir mani lielākie atbalstītāji un drīz manai fanu armijai pievienosies vēl viens mazs ķipars,” mīļi nobeidz Elīna.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm