tv3.lv

”Rozes” skaidro, kā izvēlas apģērbu. Dvīņu māsām ir būtiski gudri iepirkties

Vienas no ”X Faktora” daiļākajām dalībniecēm ir duets ”Rozes”. Jaunietes, kā jau visas dāmas, dievina iepirkšanos un veikalos pavada ne mazāk kā pusi dienas. ”Rozes” lieliski apzinās, ko vēlas no apģērba, tāpēc meklē vēlamo, ne iegādājas visu, kas iepatīkas.

2019. gada 27. novembrī 9:03

Duets ”Rozes” stāsta, ka uz apģērbu veikaliem iet ar mērķi. Māsām nepatīk, ja skapī ir liela kaudze ar drēbēm, viņas savā garderobē grib redzēt konkrētas lietas, kuras valkāt un solīdi novalkāt.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Duets ”Rozes” priecē ar perfekti nostrādātu šovu

”Ja ejam pirkt bikses, iztēlojamies kāda dizaina vēlamies – ar augsto vai zemo jostu, apspīlētas vai platas. Atliekam līdzekļus un pēc tam vēl veikalos kārtīgi izanalizējam piedāvājumu,” sarunā ar portālu Skaties.lv atklāj ”Rozes”.

Dvīnes vienmēr nopērk plānoto, nebūs tā, ka “iekritīs acīs” blūzītes, kas tiks iegādātas un pēc tam stāvēs skapī nevalkātas. Māsām būtiski ir gudri iepirkties!

”Liela nozīme ir arī apģērba audumam, mums ir gari mati, kas viegli elektrizējas, tāpēc jāatrod tāds materiāls, kas nerada šo elektrizācijas procesu,” tā ”Rozes”.

Apģērba izvēlē dziedātājas dod priekšroku melnai, baltai, zelta krāsai, kā arī pasteļtoņiem. Izņēmuma kārtā viņas var uzvilkt ko spilgtāku.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

”Veikalos esam tās meitenes, kuras paņem kaudzi drēbju un dodas uz kabīni. Tas nav tāpēc, ka vienkārši mīlam pielaikot apģērbu, eksperimentēt, bet tāpēc, ka nezinām, kas tieši mums derēs,” smaida ”Rozes”.

Jaunietes smejoties atklāj, ka nefotografējas pielaikošanas kabīnēs un neievieto bildes sociālajos tīklos, jo ir pārāk aizņemtas ar to, ko sagaida no apģērba.

”Ja mati izskatās perfekti, grimam nav nozīmes.” Duets ”Rozes” atklāj skaistuma noslēpumus

Reizi pa reizei viņas ir viena otrai nosūtījušas fotogrāfijas, lai saņemtu padomu, bet ar to arī beidzas jauniešu tik iemīļotā fotografēšanās pielaikošanas kabīnēs.

Dodoties iepirkties, dziedātājas ieplāno vismaz pusi dienas. Ja paredzēts brauciens uz Klaipēdu, kur ir ļoti liels tirdzniecības centrs, tad veikalā tiek pavadīta visa diena.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

”Mums nav būtiski zīmoli. Ja apģērbs patīk, ja apmierina kvalitāte – mēs novērtējam pašu drēbi, ne to, kas rakstīts apkaklītē, tas ir otršķirīgi,” neslēpj ”Rozes”.

”X Faktora” finālistes reiz dzīvē vēlētos sev apģērbu no lielajiem pasaules zīmoliem, vienkārši, lai sajustu, kā tas ir – valkāt ļoti dārgu un izsmalcinātu zīmolu apģērbu.

Ja ”Rozēm” ir attiecīgais noskaņojums viņas labprāt apmeklē lietoto apģērbu veikalus. Topošajām zvaigznēm nesagādā problēmas “rakties” apģērba kaudzēs un meklēt ”pērles”.

Dvīnes Sanita un Sanija Rozes ”X Faktorā” demonstrē māsu spēku

Dvīņu māsām nepatīk kurpes ar spiciem purngaliem, kuri ir pacelti uz augšu, bikses ar ļoti zemu jostasvietu, dažādu veidu tunikas, jo grūti saprast, kur pieguļošā daļa, kur audumam brīvi jākrīt, arī vestītes, kurām apakšā jāvelk kas ar garām rokām, neuzrunā māsas.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

”Mums vairāk ir lietu, kuras mēs vēlētos uzvilkt un pamēģināt, nekā nevēlētos. Viss dzīvē vismaz reizi jāuzvelk, lai redzētu, kā izskatās un justu, kā tas ir,” nobeidz ”Rozes”.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm