tv3.lv

Sagaidīja ne tikai pilngadību! Savā jubilejas pasākumā “X Faktora” zvaigzne Adriana Miglāne prezentē debijas singlu

Savā 18. dzimšanas dienā jaunu deju mūzikas skaņdarbu ir izdevusi latviešu mūziķe un TV3 šova “X Faktors” trešās vietas ieguvēja Adriana Miglāne. Dziesma “Without You” ierakstīta, sadarbojoties ar populāro producentu un dīdžeju Rodionu Gordinu.

2018. gada 9. martā 14:02

Producents ir veiksmīgi sadarbojies arī ar citiem populārākajiem latviešu māksliniekiem – Markus Riva, Ryga,  DJ Ella, Edvards Grieze u.c.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Jaunā dziedātāja Adriana Miglāne izturēja sīvo TV3 šova “X Faktors” atlasi un rezultātā iekļuva šova superfinālā, iegūstot 3. vietu, bet viņas mentore šova laikā bija “Prāta vētras” ierakstu kompānijas vadītāja Aija Auškāpa.

“Dziesma “Without You” ir mans spogulis, vesels stāsts. Šīs dziesmas vārdus rakstīju vēlu naktī, jo tieši tad pārdomāju visu, kas piedzīvots un pārdzīvots, un manī atveras patiesās emocijas. Dziesma ir par to, ka pēc negaisa vienmēr nāk saule, bet šoreiz pēc sāpīgas mīlestības nāks gaisma. Ir grūti atgūties pēc sāpīga pārdzīvojuma, bet es šos pārdzīvojumus ielieku dziesmā,” stāsta Adriana.

“Šī ir mana pirmā nopietnā sadarbība ar Latvijā zināmu deju mūzikas producentu, tāpēc esmu jo īpaši priecīga – mans mērķis bija radīt sev ļoti tuvu skaņdarbu, kas sadarbībā ar Rodionu ir pilnībā izdevies. Mums izveidojās ļoti labs kontakts un savstarpējā sapratne, kas ir īpaši svarīga veidojot šāda veida sadarbību.”

Šobrīd Adriana Miglāne strādā pie jauniem mūzikas projektiem latviešu un angļu valodā, aktīvi koncertē, kā arī jauno mūziķi savai sadarbībai jau ir izvēlējušies tādi pasaulē atpazīstami zīmoli kā “Samsung”, “Fanta” un “Nike”.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm