tv3.lv

”Sajūtu, ka no manas nākamās uzstāšanās gaida ļoti daudz!” Diāna Paško par pašai sev uzlikto latiņu

Pirmajā ”X Faktora” tiešraidē žūrijas augstāko novērtējumu – piecelšanos kājās un aplausus, saņēma dziedātāja Diāna Paško. Mūziķe apzinās, ka tas uzliek viņai papildus atbildību, kuru viņa centīsies attaisnot.

2019. gada 6. novembrī 15:00

Runājot par uzstāšanos, Diāna paziņo, ka ar katru dziesmu ir un būs savas grūtības. Šoreiz ar lielāko grūtību daļu viņa veiksmīgi tikusi galā.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Diānas uzstāšanās pirmajā tiešraidē!

Diāna Paško neslēpj, ka ir introverta – skatuve ir iespēja pārvarēt noslēgtību

”Protams, vienmēr var labāk, tomēr cenšos sevi nomierināt ar domu, ka tā bija pirmā tiešraide un pirmajai reizei bija labi, nākamajās tiešraidēs jācenšas labāk un labāk. Skatītāju atbalsts – negaidīts un ļoti iedvesmojošs. Nesaprotu, kā un par ko esmu to pelnījusi,” kautrīgi nosaka Diāna.

Uz skatuves, vērojot Diānas emocionalitāti, daudzi aizdomājās par dziedātājas dzīves pieredzi.

Pati Diāna savas emocijas komentē, sakot, ka viņai piemīt empātija, kā arī viņa ir ļoti uzmanīga. Nereti mūziķe izzina dažādu cilvēku būtību, sajūtas vienkārši – vērojot.

”Zinu vairāku cilvēku likteņus, problēmas, bailes un bēdas. Pati esmu ļoti trausls un smalkjūtīgs cilvēks. Īpašību apvienojums palīdz pārdzīvot cita stāstu kā savu personīgo. Mēs visi kaut kādā mērā esam ļoti līdzīgi – mūsu jūtas, problēmas – bieži vien tās ir vienādas, cilvēki pārdzīvo vienu un to pašu, tikai katram ir savi nosacījumi, nianses un iespējas,” prāto Diāna.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

”X Faktora” pretendente Diāna Paško: Joprojām esmu procesā, lai pieņemtu sevi un savu balss tembru

Uz skatuves Diāna nebaidās “atkailināt” savu dvēseli, pēc jaunās sievietes domām, priekšnesumam jābūt godīgam, pretējā gadījumā, tas ir bezjēdzīgs, miris, un cilvēki uzreiz to jūt.

Mirklī pirms kāpt uz skatuves zemās balss īpašniece domas par balsošanu un citām niansēm atstāj aiz muguras un koncentrējas tikai un vienīgi uz uzstāšanos.

Diāna sev saka, ka labi uzstāties ir viņas misija, veids, kā cilvēkiem atdot enerģiju. Lai to varētu darīt, visas liekās domas jāatstāj aizskatuvē.

Šova dalībniecei gan ”krēslu izaicinājumā”, gan pirmajā tiešraidē izdevās piecelt kājās visu žūrijas sastāvu. Pagaidām viņa ir vienīgā, kurai tas izdevies!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

”Sajūtu, ka no manas nākamās uzstāšanās gaida ļoti daudz! Apzinos, ka vienmēr palikt augstā līmenī ir grūti, mēs visi taču esam tikai cilvēki un priekšnesuma kvalitāti ietekmē vairāki faktori, sākot no noskaņojuma, beidzot ar fizisko veselību,” atklāti nosaka Diāna.

Dziedātāja apzinās, ka var mēģināt dziesmu katru dienu, vairākas stundas, bet nekad nevar zināt, vai paveiksies pilnā mērā – tā taču ir dzīve!

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm