tv3.lv

"Skatuve ir tava vieta? "X Faktors" palīdzēs par to pārliecināties!" "Duets Rozes" aicina pieteikties šovam

Jau rudenī varēsim vērot muzikālā šova “X Faktors” ceturto sezonu. Ikvienam, kurš sapņo par lielo skatuvi, slavu un vēlas iepriecināt citus ar savu vokālu ir iespēja pieteikties! Šova trešās sezonas dalībnieces māsas Sanija un Sanita Rozes jeb “Dvīnes Rozes” atklāj, ko šovs spēj sniegt ikvienam jaunajam māksliniekam!

2021. gada 28. maijā 9:17

“Jūties ļoti pārliecināts, vai tieši pretēji – nepārliecināts par to, ka skatuve ir tava vieta? “X Faktors” ir lieliska iespēja gūt atbildi! Uzkāpjot uz skatuves, izjūtot stresu, gaismas, kameras tu sapratīsi, vai sirds sitas straujāk, jo tev patīk, vai tāpēc, ka bail un gribas ātrāk kāpt nost,” skaidro “Dvīnes Rozes”.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Noklausies! “Dvīnes Rozes” atgriežas mūzikā ar savu pirmo singlu “Grēks”

“Rozes” skaidro, kā izvēlas apģērbu. Dvīņu māsām ir būtiski gudri iepirkties

Māsas uzskata, ka ikvienam, kurš dzied, dungo, un sapņo par to, kā būtu, ja būtu, ir jādzird sava balss no lielajiem skatuves skaļruņiem – tas nelīdzinās skaņai, ko iegūstam mājas studijā vai no mājas skaļruņiem.

“Šovā ir mēģinājumi ar vokālo pedagogu un grupu, tā ir iespēja iemācīties strādāt kopā ar mūziķiem, baudīt uzstāšanos – nevis ar mūziku fonogrammā, bet “dzīvu” pavadījumu. Var pamēģināt dažādus virzienus, profesionāļi no malas izteiks viedokli par to, kā labāk, tas viss palīdz izkristalizēt domas par nākotni,” smaida “Dvīnes Rozes”.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Kā lielu šova plusu māsas nosauc iespēju priekšnesumiem pievienot dejas elementu. Dvīnes domā, ka ikvienam vokālistam ir būtiski prast priekšnesumam pievienot kustības.

Dziedātājas ir drošas, ka “X Faktors” ir vieta, kur var atnākt un “iedegties” par deju, redzēt, kā ar to tiec galā un tad pilnveidot prasmes.

“Pēc šova mēs vēl vairāk iemīlējām mūziku, attīstījāmies, sapratām, ko un kā vēlamies darīt nākotnē. Vairāki mūsu priekšnesumi ar dejas elementu mums “atvēra acis”, ka tieši to vēlamies darīt – dziedāt un dejot. Izkopt šo mākslu tik labi, lai kustības, vokāls, divbalsība, skatuve būtu tuvu ideālam,” tā “Dvīnes Rozes”.

Pēc šova “Dvīnes Rozes” izdevušas savu pirmo singlu “Grēks”. Ar dziesmu māsas ļoti lepojas, jo pašas ir radījušas gan mūziku, gan vārdus.

“Mums vēl ir skolas laiks, tāpēc savai mūzikai nesanāk pieķerties tik daudz, cik mēs vēlētos. Pēdējais mācību gads Rīgas Doma kora skolā, svārstāmies par palikšanu Latvijā, vai došanos mācīties uz ārzemēm. Tuvākajos mēnešos izdarīsim savu gala izvēli,” nākotnes plānus atklāj “Dvīnes Rozes”.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Dvīnes velta laiku dejai, sportam, staipa špagatu, jo uz vasaru vēlas vēl elastīgākus ķermeņus, kā nekā kustība, elastība liek justies vēl labāk.

Vasaras laikā māsas cer, ka būs iespēja kur uzstāties, tāpat laiks tiks veltīts oriģinālmūzikas radīšanai, producentu un sadarbības partneru meklēšanai.

“Dvīnes Rozes” aicina pieteikties šovam “X Faktors”! Pieteikuma anketu meklē ŠEIT!!

Ekskluzīvi! Ciemos pie dvīņu māsām “Rozēm” skolas kopmītnēs

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm