Šova "X Faktors" dalībnieki sniegs Ziemassvētku koncertu

24. decembra vakarā pl. 20.45 skatītājus ar īpašu “Vislabāko Ziemassvētku” koncertu priecēs muzikālā šova “X Faktors” šīs sezonas 12 finālisti, spožākie dalībnieki no iepriekšējām sezonām, kā arī Intars Busulis un grupa “Musiqq”. Koncerta repertuārā – labākās Ziemassvētku dziesmas latviešu un angļu valodā. Koncerta galvenais vēstījums būs par to, ka ir jāspītē visam apkārt notiekošajam un ar prieku jāsvin šos svētkus kā vislabākos svētkus.

2021. gada 16. decembrī 11:41

Ziemassvētku koncerts sniegs iespēju skatītājiem vēlreiz izbaudīt visu 12 šīs sezonas finālistu sniegumu. Uz skatuves kāps – Tom Simo, Edgars Kārkliņš, Eduards Rediko, Deniels Bērziņš, Viktors Buntovskis, Olga Palušina, Loreta Klibiķe, duets “Neprāts”, Diona Liepiņa, grupas “Audiokvartāls” un “We”, kā arī 4. sezonas uzvarētāja Grēta Grantiņa.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“X Faktora” finālā uzvaras laurus plūc Grēta Grantiņa

“Varu apsolīt, ka no mūzikas nepazudīšu.” Viktors Buntovskis otro vietu “X Faktorā” sauc par lielu uzvaru

Koncerta īpašie viesi būs grupas “Baritoni” un “Tautumeitas”. Bez bijušajiem šova dalībniekiem uz skatuves kāps arī Intars Busulis un grupa “Musiqq”.

“Vislabākos Ziemassvētkus mēs katrs varam radīt sev pats, ar mūzikas palīdzību, ar svētku gardumiem vai ģimenes klātbūtni. “X Faktora” finālsēriju 12 dalībnieki un īpašie koncerta viesi ar Latvijā un pasaulē iemīļotākajām Ziemassvētku dziesmām mēģinās uzburt tādu svētku sajūtu, lai arī ikviens skatītājs pēc koncerta teiktu: “Jā, šie tiešām bija Vislabākie Ziemassvētki.”” tā norāda Markus Riva, kurš vadīs arī šo koncertu.

“Es parasti Ziemassvētku sajūtas noķeru savā draugu lokā, kuriem šie svētki ir ļoti mīļi. Vienmēr to papildu akcentu piedod tie apkārtējie rotājumi un dziesmas – es vienmēr ieslēdzu kādu Ziemassvētku dziesmu Spotify plejlisti,” norāda šīs sezonas ceturtās vietas ieguvēja Diona Liepiņa.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Ziemassvētkus es sagaidu ar vissiltākajām sajūtām – it sevišķi, jo man mājās ir mazs “ķipars”, kurš ļoti gaida šos svētkus un Ziemassvētku vecīti tā, kā neko. Viņš jau pirms kāda uzrakstīja viņam vēstuli, tā kā man ir vēl darbiņš, ko darīt,” apgalvo grupas “Musiqq” dalībnieks un žūrijas pārstāvis Marats Ogļezņevs.

Skaties koncertu “Vislabākie Ziemassvētki” 24. decembrī pl. 20.45 kanālā TV3!

“Latvijā mani ne visi pieņem, ne visi saprot.” Eduardam Rediko trešā vieta “X Faktorā” nav bijis pārsteigums

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm