tv3.lv

Šova "X Faktors" noslēdzošais TV atlases raidījums jau šovakar

Svētdien, 6. oktobrī, TV3 piedāvā šova “X Faktors” pēdējo atlašu posma raidījumu, kurā košie un talantīgie dalībnieki ļaus izdzīvot visu emociju gammu – ballīti uz skatuves uzburs kolorītā Margarita no Latgales, ģimenes spēku demonstrēs gan vīra un sievas duets, gan spilgtās dvīņu māsas Sanita un Sanija, kā arī uz skatuves izskanēs aiz-kustinošs vēstījums no skolnieces, kura zaudējusi draugu.

2019. gada 6. oktobrī 16:53

Ir pienācis noslēdzošais televīzijas atlašu raidījums, pēc kura jau pēc nedēļas “Krēslu izaicinājumos” tiks izvēlēti labākie no labākajiem, kas turpinās cīņu finālā.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Romantiskais ģimenes duets “Pāris Gulbju” aizkustinās ar populārās dziesmas “Shallow” izpildījumu. Daloties sajūsmā, mentors Intars Busulis atzīs, ka: “Šo dziesmu tā var nodziedāt tikai divi viens otru mīloši cilvēki, jo tā skan tikai vīram un sievai”.

Atraktīvā Lidija Breska jau otrajā sezonā bija nokļuvusi līdz “Krēslu izaicinājumam”, tomēr finālā nenokļuva, taču Lidija nav gatava padoties, viņa ir atgriezusies, lai uzvarētu.

Pavārs Kristers no Smiltenes pārsteigs ar savu slēpto talantu – viņš pats raksta dziesmas, taču publiski ar tām nav dalījies, tādēļ šovakar ieradies “X Faktorā”, lai pirmo reizi atklātu savu talantu.

Avangardiskais jaunietis Patriks uz skatuves pārsteigs gan ar savu stilu, gan ar talantiem – puisis dziesmu izpildīs akapella versijā, papildinot to gan ar svilpošanas, gan bītboksa elementiem.

Toms “X Faktorā” piedalās jau trešo reizi un tic, ka šī ir īstā reize, kas ļaus piepildīt savu muzikālo sapni.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Vētrainu atgriešanos piedzīvos kolorītā Margarita no Latgales, kura pārsteigs ar izvēlēto dziesmu un radīs īstu ballīti – dejās metīsies gan mentori Intars Busulis un Reinis Sējāns, gan skatītāji.

Košās dvīņu māsas Sanita un Sanija profesionāli aizraujas nevien ar dziedāšanu, bet arī ar dejošanu, tāpēc uz skatuves māsas pārsteigs ar izcilu saskanību gan kustībās, gan vokālā.

Īpatnējā balss tembra īpašniece Diāna pirms trijiem gadiem piedalījās Ukrainas “X Faktorā”, kur pārsteidza žūriju ar žilbinošu sniegumu un pat izpelnījās stāvovācijas no skatītājiem. Kāds liktenis sagaida jauno mākslinieci Latvijas “X Faktorā”? Vai žūrija novērtēs Diānas īpaši zemo balss tembru?

Vakara garumā uz skatuves kāps arī garšvielu maisītājs un hiphopa entuziasts Gatis, Klāvs no Saldus, kurš pats sevi dēvē par mūzikas hobijistu, populārais bārmenis Valters, simpātiskā zobārste Olga un daudzi citi spoži talanti.

Kā dalībniekiem veiksies noslēdzošajā atlasē? Skaties TV3 šovakar plkst. 20.00!

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm