tv3.lv

Šova zvaigzne Dmitrijs Kļinčiščevs nokļuvis krāpnieka nagos! Meistars neatdod motorolleru

Šovā “X Faktors” iepazītais Dmitrijs Kļinčiščevs saskāries ar krāpnieku, kurš piesavinājies viņa motorolleru “Aprilia SR50”. Nu Dmitrijs centīsies atgūt spēkratu, bet jau ar policijas iesaisti.

2020. gada 13. martā 13:45

Sarunā ar portālu Skaties.lv Dmitrijs stāsta, ka pirms laika viņam bijis motorollers ar īpašu apgaismojumu. Pa naksnīgo Rīgu viņš labprāt vizinājis meitenes.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“X Faktora” censoņa Dmitrija sirdī jau no vidusskolas laikiem mājo mīlestība bez atbildes. Jūtu iespaidā radīti 19 singli

“Pienāca mirklis, kad man nebija līdzekļu stāvvietai. Ar draugu palīdzību uznesu motorolleru dzīvoklī. Par to uzzināja mājas pārvaldniece un draudēja ar izlikšanu no dzīvokļa, ja motorollers paliks mājvietā,” stāsta Kļinčiščevs.

Šova dalībnieks cerēja, ka braucamrīks varēs atrasties pie viņa paziņas moto meistara Dmitrija, ar kuru līdz konkrētajam momentam nebija nekādu problēmu.

“Kad meistara kolēģis Andrejs salauza motorollera amortizatoru nodevu braucamrīku ar visu jauno amortizatoru un dokumentiem Dmitrijam. Viņš apgalvoja, ka motorolleru labos pie sevis mājās Lielvārdē,” skaidro Kļinčiščevs.

Foto: Dmitrijs Kļinčiščevs baudījis brīvdienas Beļģijā

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Meistars vēl rakstījis Kļinčiščevam, ka motorollers atrodas pie viņa dzīvoklī un ar to viss ir kārtībā.

Pēc motorollera nodošanas meistaram pati šova zvaigzne uz laiku pazudusi un nav meklējusi kontaktu.

“Kad vēlējos atgūt mopēdu man viņu vairāk neatdeva, bet rakstīja, ka “Aprilia” joprojām ir pie viņa. Vērsos policijā, viņi pārbaudīja meistara deklarēto dzīvesvietu, bet viņš tur vairāk nedzīvoja. Tajā laikā izlēmu neierosināt lietu,” tā Kļinčiščevs.

Pirms pāris dienām sociālajā tīklā “Facebook” Dmitrijs ieraudzījis vīrieša darba vietu un vēlāk no darba vietas uzzinājis arī meistara telefona numuru.

Video: “X Faktorā” iepazītais Dmitrijs Kļinčiščevs Itālijā nofilmējis videoklipu

“Ar video zvana palīdzību sazvanījāmies. Viņš sāka apgalvot, ka mopēds atrodas viņa vecajā darba vietā un man jāvēršas pie Andreja, ja vēlos atgūt savu spēkratu,” neslēpj Kļinčiščevs.

Šova zvaigzne apzinās, ka Andrejs viņam neko nav parādā, kā nekā motorollers nodots Dmitrija rokās.

“Esmu dzirdējis, ka neesmu vienīgais, kurš cietis no šī meistara mahinācijām, bet citi ir piekāpušies un aizmirsuši par saviem braucamajiem. Plānoju atkal vērsties policijā, ja lietai būs iestājies noilgums, tad kopā ar draugu ieradīšos pakaļ motorolleram,” paziņo Kļinčiščevs.

Veiksmi Dmitrijam motorollera atgūšanā!

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm