tv3.lv

Starp picu cepšanu un muzicēšanu. "X Faktorā" sevi prezentē igaunis Airons

“X Faktora” pretendents Airons Niinesaar ir dzimis Igaunijā, bet jau daudzus gadus dzīvo Latvijā. Mūziķa laiks paiet strādājot un muzicējot, pagaidām skolai nav laika.

2019. gada 3. augustā 17:47

Sarunā ar portālu Skaties.lv Airons stāsta, ka laikā, kad viņam bija seši gadi, mamma iepazinās ar patēvu, un drīz vien jaunā ģimene pārvācās dzīvot uz Latviju.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Aironam ar patēvu ir ļoti labas attiecības, un viņš priecājas, ka patēvs ir armijas ģenerālis.

Stāstot par dalību “X Faktorā”, topošais dziedātājs, neslēpj, ka šogad nav gribējis piedalīties, jo pirms gada piedzīvojis neveiksmi.

Reģionālajā atlasē piedalījusies Airona draudzene un viņš ieradies to atbalstīt, beigu beigās arī pats izlēmis piedalīties.

Aironam prieks, ka izdevās pārsteigt žūriju ar paša rakstītu dziesmu. Dziesma stāsta par to, kas viņam patīk, vai nepatīk, viss ir stāstīts no viņa viedokļa.

“Ja man ir iedvesma uzrakstīt dziesmu, apsēžos un uzrakstu. Ir dziesmas par bērnību, par pārdzīvojumiem, rakstu par visu, kas notiek ar un ap mani. Ja ir kas palicis atmiņā, to vajag pārvērst dziesmā,” tā Airons.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“X Faktora” pretendents strādā picērijā un ikdienā cep picas, pārējais laiks tiek veltīts mūzikai. Pašreiz Airons nemācas, vēlas sakārtot savu dzīvi, nodrošināt sev normālu dzīvošanu un tad atgriezties skolas solā.

Pagaidām jaunietis ir pabeidzis deviņas klases un gadu nomācījies tehnikumā.

“Man patīk apgūt visu pašmācības ceļā. Neesmu slinks uz mācīšanos. Esmu apguvis kāršu trikus, bītboksu, ģitāras spēli, dziedāšanu. Man patīk skatīties, lasīt informāciju un eksperimentēt, toties skola, kur jāmācās daudzas nevajadzīgas lietas, lai iemācītos to vienu vajadzīgo, man nepatīk,” skaidro Airons.

Airona sirds pagaidām ir brīva, viņš tic mīlestībai, dvēseļu radniecībai un meklē savu īsto sievieti, ar kuru justos kā viens.

“Kad biju jaunāks, domāju, ka “taureņi vēderā”, tā ir mīlestība, nu apzinos atšķirību un vēlos, ko vairāk,” tā Airons.

Airons uzskata, lai pierādītu mīlestību, nav jāprecas, viss slēpjas cilvēku uztverē, tajā, kā paši sevi un otru cilvēku uztveram savās galvās. Gredzens ir solījums, gredzens ir mīlestības simbols, toties laulības apliecība ir tikai papīrs.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Pačukstēšu, vienu meiteni, ar kuru iepazinos televīzijas atlasē, esmu uzaicinājis uz randiņu. Kā viss izvērtīsies, laiks rādīs,” smejas Airons.

Vēlies apmeklēt šova “X Faktors” “krēslu izaicinājumu” un atbalstīt topošās zvaigznes? Piesakies ŠEIT!

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm