TOP 10! Kuri "X Faktora" ceturtās sezonas priekšnesumi bijuši skatītākie?

Ir noslēgusies grandiozā šova “X Faktors” ceturtā sezona, kurā uzvaras laurus plūca dziedātāja Grēta Grantiņa. Skaties.lv piedāvā ielūkoties desmit populārākajos “X Faktora” video, kuri ceturtajā sezonā visvairāk aizkustinājuši skatītāju sirdis!

2021. gada 31. decembrī 10:00

1. Grēta Grantiņa superfinālā pārsteidza ar Maikla Džeksona un Džastina Timberleika dziesmu “Love never felt so good”. Mūziķe dziedāja, dejoja un demonstrēja savu muzikalitāti.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

2. Dionai Liepiņai šovu nācās pamest pusfinālā, soli no dziedāšanas finālā. Emocionāli izpildītā glābējdziesma daudzus neatstāja vienaldzīgus.

3. Pateicoties dalībai “X Faktora” atlasē, Sandija Vīgante noticēja savam talantam un iemantoja pārliecību, ka viņas vieta ir uz skatuves. Talantu novērtēja arī skatītāji!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

4. Jau otro šova sezonu viens no skatītāju mīluļiem ir ekstravagantais Dmitrijs Kļinčiščevs. TV atlasei Dmitrijs izvēlējās izpildīt vienu no jaunākajām paša radītajām dziesmām – “Beautiful woman”.

5. Ekskluzīvā Jūlija Leviona ikvienam no šova skatītājiem parādīja, kas ir īsta ticība sev, pašpārliecība un tiekšanās uz mērķiem. Dziedātājas seksīgā dziesma “Ты Моё Вино” nu atrodama daudzu mūzikas mīļu dziesmu listēs!

6. Grēta Grantiņa jau pirmajā tiešraidē spēja aizkustināt skatītāju sirdis un ar dziedājumu piecelt kājās visus šova mentorus. Mentori atzina, ka dziedājums viņu acīs radījis asaras un viņi ļāvušies pārdomām.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

7. Eduards Rediko “X Faktora” finālā uz skatuves kāpa ar dziedātāju Aminatu un duetā mūziķi izpildīja Aminatas dziesmu “Maiga vara”. Jaunietis neiekļuva superfinālā, bet šo uzstāšanos atcerēsies vienmēr!

8. Viktora Buntovska iekšējais miers, miegainība, stāvēšana pie statīva daudziem likās pārliecinoša, harizmātiska. Viens no šova dalībnieka mierpilnajiem priekšnesumiem iekļuvis topā.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

9. Pirmajā šova tiešraidē Diona Liepiņa bija ļoti atklāta ar skatītājiem un neslēpa, ka viņas dzīvē ir cilvēks, kuru ir jāpalaiž vaļā. Ar dziesmas palīdzību jaunajai mūziķei tas izdevies.

10. “Krēslu izaicinājuma” kārtā Diona Liepiņa pārliecināja skatītājus un Intaru Busuli, ka izjūt dziesmas, ka laiž mūziku caur sevi un izdzīvo.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Par projektu

Skaties, kā dzimst jaunas zvaigznes – vērienīgākais muzikālais šovs Latvijā “X Faktors” atgriežas ar piekto jubilejas sezonu! Jaunie muzikāli talanti nebaidās uzdrīkstēties, lai spertu soli tuvāk savam sapnim ir gatavi visas Latvijas priekšā kāpt uz lielās mūzikas skatuves un rādīt, uz ko viņi ir spējīgi.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm