tv3.lv

Uzvarēs tikai viens! ”X Faktora” finālisti pastāsta par konkurenci un nosauc viens otra lielākos plusus

Jau šovakar vērosim šova ”X Faktors” finālu, kur uz skatuves kāps Eduards Rediko, Grēta Grantiņa un Viktors Buntovskis. Pirms fināla dalībnieki Skaties.lv atklāja, ko domā viens par otru, kuru uzskata par lielāko konkurentu un paskaidroja, kas tieši viņu padara par piemērotu uzvarai.

2021. gada 12. decembrī 13:05

Eduards Rediko gan Grētu, gan Viktoru uzskata par spēcīgiem dalībniekiem, bet kā lielāko konkurentu nosauc Grētu. Dziedātājs domā, ka Grētai ir visas iespējas uzvarēt šovā, jo viņa ļoti brīvi un pārliecinoši jūtas uz skatuves, izcili pārvalda balsi un lieliski kustas.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

”Viktors ir patiess gan dzīvē, gan uz skatuves. Projekta laikā viņa vokāls palicis labāks, ja salīdzinām dziedāšanu tagad un pirmo atlasi. Viņam ir ļoti skaists tembrs, viņš vienmēr izjūt dziesmu. Grēta ir ļoti harizmātiska dziedātāja, kura izcili pārvalda savu balsi,” Eduards raksturo pārējos finālistus.

Runājot par sevi, Eduards atzīst, ka viņam nepatīk sevi slavēt un teikt, ka ir labs un viss viņam izdodas, jo cilvēki domās, ka viņš ir augstprātīgs, bet tā nav. Latvijā ir maz talantīgu POP žanra dziedātāju, tieši starp vīriešiem.

Jaunais dziedātājs dzied jau no piecu gadu vecuma, apzinās, ka vēl daudz jāstrādā, bet uzskata, ka ir pelnījis uzvarēt.

”Šova laikā parādīju sevi daudzpusīgu, nodziedāju dažādas dziesmas, kas atklāja mani no labākajām pusēm. Parādīju visu uz ko esmu spējīgs, tālāk ir jāsāk domāt par savu mūzikas karjeru, par savām dziesmām,” sevi analizē Eduards.

Bolderāja un lieliskas vokālas prasmes vieno! Eduards Rediko finālā uzstāsies kopā ar Aminatu

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Grēta Grantiņa uzskata, ka gan Eduards, gan Viktors viņai ir vienlīdzīgi konkurenti, jo katrā ir kas tāds, kas otrā nav.

Viņi visi trīs ir kļuvuši par labiem draugiem, tāpēc viņa sākusi pamanīt labos ikdienas plusus.

”Eduards ir ārprātīgi gādīgs par mums abiem ar Viktoru un vienmēr cenšas izdarīt, ko tādu, lai mēs justos labāk. Viktors manī un Eduardā ievieš mieru brīžos, kad stress ir pārņēmis virsroku,” par finālistiem stāsta Grēta.

”Viņš uzticējās un ļāva pavērst skaņdarbu caur manu redzējumu.” Grēta Grantiņā finālā uzstāties kopā ar Intaru Busuli

Viktors Buntovskis domā, ka starp viņu, Grētu un Eduardu nav konkurences, jo viņi ir draugi. Šova dalībnieks cer, ka draudzība saglabāsies arī pēc ”X Faktora” beigām.

Kā Eduarda lielākos plusus Viktors nosauc godīgumu, vienkāršību un prasmi dziedāt. Drauga vokāls Viktoram nereti rada sajūtu, ka Eduardā ir iebūvēts ”autotune”.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Stāstot par Grētu, Viktors izceļ dziedātājas balsi, kura ar katru tiešraidi parāda vairāk un vairāk “krāsas”.

”Uzskatu, ka ikviens no mums ir pelnījis uzvarēt, jo mēs visi ļoti, ļoti cenšamies, attīstāmies un ieguldām ļoti daudz darba. Ja runājam konkrēti par mani, tad uzskatu, ka man būtu jāuzvar, jo es gribu arī tālāk priecēt klausītājus ar mūziku un saviem koncertiem,” smaida Viktors.

”Nedaudz bail izčakarēt dziesmu!” Finālā Viktors Buntovskis uzstāsies kopā ar grupu ”Astro`n`out”

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm