tv3.lv

Vai šī ir labākā "X Faktora” sezona? Dalībnieku un ekspertu pārdomas

Līdz šim jau četras svētdienas televīzijas ekrānos mūs priecē šova “X Faktors” trešās sezonas atlases, kurās žūrijas eksperti izraudzījās talantīgākos, kurus laist uz nākamo kārtu. Ar lielu nepacietību gaidām “krēslu cīņu”, lai noskaidrotu, kuri dalībnieki cīnīsies par uzvaru šovā. Skaties.lv jautāja šova iepriekšējo sezonu dalībniekiem, kā viņi vērtē jaunos talantus un vai trešajā sezonā redz potenciālu.

2019. gada 13. oktobrī 12:00

Kā Skaties.lv atklāj Jeļena Matule, kura šovā startēja gan šogad, gan iepriekš un var salīdzināt, viņai ir patiess prieks par visiem cilvēkiem, kuri izrāda vēlmi un ir gatavi piedalīties šovā.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Viņa ir apmeklējusi visas šova atlases klātienē, lai savām acīm redzētu un izjustu visu atmosfēru, kas tajās valda. Jeļena īpaši novērtē tos, kuri piedalās šovā, bet ikdienā dara pavisam kaut ko citu un kuriem mūzika nav pamatprofesija.

“Man ir prieks , ka ārpus dziedāšanas vēl ir kaut kas cits, ko darīt un ka var to visu apvienot,” teic Jeļena. Viņa spriež, ka ar katru sezonu “X Faktors” kļūst arvien vērienīgāks.

“Šajā sezonā lielāka rosība parādās internetā, īpaši “Instagram” “X Faktora” kontā,” uzskata Matule. Tas, viņasprāt, palīdz dalībniekiem kļūt vairāk zināmākiem. Kā saka Jeļena- “galvenais, lai šovam pietiek finansējuma, tad viss notiksies.”

Kā zināms, pirmās sezonas uzvarētājs bija Arturs Gruzdiņš. Arturs ar lielāko interesi vēro šovā notiekošo un dažreiz pat brīnās par dalībnieku sniegumu.

“Priecājos, ka ir trešā sezona šovam, jo tā ir lieliska iespēja piedalīties ikvienam, kurš sevī saskata potenciālu dziedātāju,” tā Arturs. Viņš uzskata, ka arī tie, kuri nav tikuši līdz “krēsliem”, jau ieguvuši ļoti daudz.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Tā ir lieliska sevis reklamēšana, kas īpaši notiek pirmajās atlasēs, jo pirmais iespaids ir pats svarīgākais,” domā pirmās sezonas labākais.

Gruzdiņam patīk, ka šosezon žūrijai ir pievienojies Marats, kas dod savu “odziņu”, jo rada mazliet citādāku skatījumu uz šovā redzēto.”

“Par favorītiem gan neko vēl nevaru spriest, jo ir notikušas tikai pirmās atlases,” tā Gruzdiņš.

Bez šaubām, mūsdienās vairāk popularitāti palīdz gūt sociālie tīkli. Arī Arturs uzskata, ka šova “X Faktors” atskati uz redzēto internetā, piemēram, “Facebook”, palielina dalībnieku atpazīstamību. Viņš vēlas, lai tas būtu vairāk pozitīvi nevis negatīvi, piemēram, publicējot dažādus komentārus.

Kā arī tam piekrist var Jeļena, jo pašu arī cilvēki sākuši vairāk atpazīt, pateicoties interneta platformām.

Pats grūtākais uzdevums būs šova “XFaktors” žūrijas ekspertiem. Viņi rīt nonāks lielas izvēles priekšā, jo būs nepieciešams izvēlēties tikai trīs dalībniekus, kuri iegūs vietu uz krēsliem. Aija būs pirmā mentore, kurai būs jāizdara izvēle. Pēc tam to nāksies izlemt pārējiem žūrijas dalībniekiem.

Kā Skaties.lv atklāj atraktīvais mentors un dziedātājs Intars Busulis, “šīs sezonas dalībnieku līmenis ir ļoti labs.”

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Liels prieks, ka trešajā “XFaktors” sezonā tika atrasti tik daudz dalībnieku, kuriem ir vēlme piedalīties šovā, ņemot vērā Latvijas iedzīvotāju skaitu, kā arī apbrīnojama ir citu dalībnieku neatlaidība, jo šova atlasēs piedalās jau vairākkārt,” atzīst žūrijas eksperts.

Intars uzskata, ka šova atlases, protams, vēl neko nenozīmē, tāpēc pāragri spriest par dalībnieku spējām turpmākā šova gaitā.

Viņš mums jau var pačukstēt, ka ļoti patīk izveidotās komandas.

“Visvairāk mani aizrauj ansambļi, kas piedalās “X Faktorā”.”

Runājot par favorītiem, Busulis uzsver: “Ir viens harizmātisks čalis, ar kuru tiešām ir patīkami strādāt. Patiesi gribētos, lai viņš uzvar. Vai viņam slinkums nepārņems virsroku? Tas jau ir cits jautājums.”

Šovakar būs redzams šis tas pārsteidzošs no žūrijas puses, negaidīti pavērsieni, par kuriem arī es būšu diezgan izbrīnīts, kā arī tas viss neiztiks bez asarām un skumjām.”

Skatītāji daudz ko interesantu un aizraujošu varēs redzēt jau pavisam drīz.

Nepalaid garām! Pirmais “krēslu izaicinājums” jau svētdienas, 13. oktobra vakarā TV3!

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm