"Varu apsolīt, ka no mūzikas nepazudīšu." Viktors Buntovskis otro vietu "X Faktorā" sauc par lielu uzvaru

2021. gada 14. decembrī 10:20

17 gadus vecais Viktors Buntovskis “X Faktora” finālā ieņēma otro vietu, par ko ir ļoti lepns, jo pirms šova nav mācījies ne mūzikas skolā, ne apmeklējis vokālo pedagogu. Jaunietis apsola nepazust no mūzikas un jau nākamgad iepriecināt ar kādu savu dziesmu.

Sarunā ar portālu Skaties.lv Viktors atklāj, ka, saprotot, ka palicis otrajā vietā, nav bēdājies, bet gan priecājies par Grētas uzvaru.

“X Faktora” finālā uzvaras laurus plūc Grēta Grantiņa

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Viņš nenoliedz, ka vēlējies uzvarēt, bet viss noticis tā, kā tam bija jānotiek.

Viktors uzsver, ka viņam jau televīzijas atlasē licies, ka tieši Grēta uzvarēs un tā arī noticis.

Visi trīs finālisti ļoti sadraudzējušies, tāpēc Viktors būtu priecājies arī ja Eduards viņa vietā būtu iekļuvis super finālā.

“Grēta uzvarēja, jo viņa ir ļoti talantīga un mērķtiecīga. Viņas balss, viņas priekšnesumi, horeogrāfija, viss bija ļoti augstā līmenī un viņas šarms arī nospēlēja savu,” analizē Viktors.

Savu tikšanu super finālā puisis jau sauc par uzvaru!

“Esmu lepns par to, ka ieņēmu otro vietu, tiešām, jo bez nekādas pieredzes, nemācoties mūzikas skolā, nemācoties pie vokālajiem pedagogiem, esmu ticis tik tālu,” smaida Viktors.

“Smaida un atveras!” Grupa “Astro`n`out” palīdz Viktoram Buntovskim uz skatuves justies brīvi

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Priekšā skolas darbu sakārtošana, Ziemassvētku nosvinēšana un tad šova finālists sāks “bliezt”. Viņš centīsies pats rakstīt mūziku un cer, ka jau nākamajā gadā spēs iepriecināt savus klausītājus ar jaunām dziesmām.

“Es varu apsolīt, ka no mūzikas nepazudīšu! Faniem vēlos teikt milzīgu paldies par visu šo kopā noieto ceļu, ka vēl joprojām mani atbalstāt, ka ticat man. No visas sirds pateicos un ceru, ka, tiešām, spēšu jūs visus priecēt arī turpmāk,” tā Viktors.

Superfinālā Viktors Buntovskis atgriežas pie ierastajām vērtībām – miera un viegluma

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Par projektu

Skaties, kā dzimst jaunas zvaigznes – vērienīgākais muzikālais šovs Latvijā “X Faktors” atgriežas ar piekto jubilejas sezonu! Jaunie muzikāli talanti nebaidās uzdrīkstēties, lai spertu soli tuvāk savam sapnim ir gatavi visas Latvijas priekšā kāpt uz lielās mūzikas skatuves un rādīt, uz ko viņi ir spējīgi.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm