tv3.lv

Vienā no Rīgas viesnīcām Elīna Gluzunova piedzīvo nepatīkamu incidentu

“X Faktora” zvaigzne Elīna Gluzunova pēc vakara pasākuma Rīgā izlēma nebraukt mājās, bet pārnakšņot galvaspilsētā. Nakšņošana Rīgā beidzās ar stresu un neatbildētiem jautājumiem.

2020. gada 9. martā 13:27

Pirms kāda laika Elīna caur “Booking.com” rezervēja viesnīcas numuriņu galvaspilsētā, lai pēc pasākuma pa nakti nebūtu jābrauc mājup.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Lokācijas vieta ideāla, atsauksmes arī labas, cena maciņam tīkama.

“X Faktora” zvaigzne Elīna Gluzunova kļuvusi par māmiņu

“X Faktora” zvaigzne Elīna Gluzunova kardināli mainījusi matu sakārtojumu

Dziedātāja raksta, ka bardaks sācies, jau ierodoties viesnīcā. Naktsmītne iepriekš apmaksāta, atliek tikai uzrādīt dokumentu, lai piereģistrētos. Šova uzvarētāja tiek piereģistrēta.

“Tad dokumentus prasa arī vīram. Kāpēc? Tāpēc, ka ārzemniekiem esot jāuzrāda personu apliecinošs dokuments. Parasti dokuments jāuzrāda tikai rezervētājam, ko paredz arī “Booking” privātuma politika. Dzīvesbiedram dokumenta nav, un sākas bardaks,” sociālajā tīklā “Facebook” raksta Elīna.

Administrators trīs bērnu māmiņai paziņo, ka vīru nevar ielaist bez dokumentu uzrādīšanas, jo viņam tā ir mācīts.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Patiesībā man vienalga, kas viņam ir mācīts, ja tas man rada nepatīkamu momentu. Es ar nemierīgu zīdaini rokās skaidroju šim Artūram, ka aizpildīju tikai to informāciju un sniedzu tos datus, kurus “Booking” uzskatīja par nepieciešamiem,” tā Elīna.

Tiek izsaukta sieviete vārdā Anastasija. Viesnīcas darbiniece apskaidro, ka tādi ir viesnīcas noteikumi. Administratore centās nomierināt uztraukušos māmiņu ar raudošu zīdaini uz rokām, ka izņēmuma kārtā ļaus vīram mitināties numuriņā ar viņu.

“Labi, štrunts ar tiem dokumentiem. Labākais sekos. Kā garantiju par mini bāra neizmantošanu pieprasa manas kartes datus. Skaidroju, ka apmaksāju rezervāciju ar karti un “Booking” ir mani dati, taču nē, tiek uzstāts, ka tie vajadzīgi arī taustāmā veidā. Iedevu karti, jo man bija apnikusi skaidrošanās un puisis norakstīja informāciju,” piedzīvoto turpina aprakstīt Elīna.

Pirmās sajūtas pēc triumfa! Elīna Gluzunova atklāj, vai patiesi par uzvaras naudu pirks kāzu kleitu

No jaunības trakulībām līdz ģimenes dzīvei! Elīnas Gluzunovas laimes stāsts

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Pēc garām pārrunām Elīna ar vīru un dēliņu nonāca numuriņā. Pāris sāka domāt, kas un kā!? Tiek piezvanīts uz banku, kur iesaka nobloķēt karti, jo šāda prakse neesot normāla.

Mūziķes vīrs dodas uz viesu uzņemšanu skaidroties, administrators dievojās, ka datus trešajām personām neizsniegs, kaut gan viņš pats jau ir trešā persona. Ja pārim ir kādas pretenzijas, tad datus var vispār izdzēst.

“Kad pildīju reģistrācijas veidlapu, aiz letes stāvēja trīs personas, kāda datu aizsardzība. Esmu neizpratnē. Personāls aizbildinās ar to, ka “bukingam” esot vajadzīgi šie kartes dati, bet viņiem tie jau ir!” nobeidz Elīna.

Dziedātāja vēlas uzzināt – vai kādam tā ir gadījies? Ja ir gadījies, ko darīt šādā situācijā?

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm