tv3.lv

Viens no skatītāju favorītiem “X Faktora” atlasēs – kā pēc šova dzīvo Kaupera dubultnieks Roberts Eihe?

Jau pēc pašas pirmās atrādīšanās uz “X Faktora” skatuves viņš Rīgas kinostudijā sacēla vēl iepriekš neredzētu vētru – cilvēki cēlās kājās, zibināja telefona gaismiņas un aplaudēja līdzi. Latvijai tika prezentēs izteikts Renāra Kaupera dubultnieks. Roberts Eihe šogad svinēs 18 gadu jubileju, kuru diez vai sagaidīs, būdams kā šova dalībnieks. Viņam kādam laikam esot gana.

2018. gada 26. janvārī 14:51

NOSKATIES ROBERTS PRIEKŠNESUMU “X FAKTORĀ”, KAS SATRICINĀJA NĀCIJU

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Atlases pirmajā kārtā biji skaļākais priekšnesums no visiem (lasītākais portāla raksts saistībā ar “X Faktora” tēmu – red.). Vai pēc tās jau nešķita, ka visi ceļi vaļā?

Biju patīkami pārsteigts par zāles un žūrijas atsaucību, neko tādu patiešām nebiju gaidījis – visa zāle kājās, ovācijas. Tiešām iespaidīgi! Bet, ka būtu visi ceļi vaļā, galīgi nešķita, jo spriedze un konkurence tur bija liela.

Krēslu izaicinājumā spītīgi turējies pretī žūrijas spiedienam, kuri tevi turpināja salīdzināt ar Renāru Kauperu. Kā ir tagad? Vai joprojām meklē savu identitāti vai varbūt esi jau to atradis?

Tā nu ir, ka pašreiz “Prāta vētras” dziesmas sanāk dziedāt vairāk, jo tieši tās cilvēkiem patīk vislabāk. Bet ceru, ka dziedot dzird arī kaut ko no manis. (Smaida.) Pašam gan man grūti spriest par to līdzību, bet no malas gan jau dzird labāk. Baigi par to neiespringstu, kā nu māku, tā dziedu. Īpaši nemeklējot ne identitāti, ne līdzību, vienkārši izbaudu dziesmas un to, ka varu dziedāt, muzicēt. Un gan jau arvien vairāk, dziedot dažādu izpildītāju dziesmas, identitāte radīsies pati.

Busulis ar Sējānu teica, ka pēc šova Tev būs daudz haltūru. Kā ir realitātē?

Jā, Busulis ar Sējānu ir zinoši vīri, pēc šova tik tiešām draugi un paziņas no manis gaida lielāku uzdziedāšanu.

Kāds vispār tagad mērķis/plāni mūzikā?

Nu pašreiz man pirmā vietā mācības, bet muzicēšana jau daudz neatpaliek, jo man āķis lūpā. Skaidrs, ka arī turpmāk dziedāšu un centīšos sevi attīstīt.

Vai domā startēt arī nākamajā “X Faktora” sezonā?

Pašreiz domāju, ka nestartēšu, jo, lai startētu vēlreiz, jābūt kādam jaunam impulsam – tās varētu būt savas oriģinālās dziesmas vai kāds jauns mūzikas stils. Domāju, ka arī nākamajā šova sezonā būs daudz interesantu dalībnieku, jo Latvijā tiešām ir daudz labu talantu. Vajag tikai uzdrošināties un aiziet uz pirmo atlasi, tālāk jau “X Faktora” vilnis paraus līdzi, un tad nu tālāk kā žūrija lems. Viennozīmīgi tā ir laba pieredze visādās nozīmēs, iesaku izmēģināt visiem drosmīgajiem talantiem.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Ar ko vispār nodarbojies vēl bez mūzikas?

Lielāko daļu laika veltu mācībām un mūzikai, pārējo cenšos pavadīt aktīvi sportojot – patīk peldēt, dejot, slēpot, iet uz zālīti u.tml. Patīk darīt no visa pa druskai.

Kā tu redzi savu dzīvi pēc vidusskolas?

Es pirms gada nebūtu pat iedomājies, ka man pietiks drosmes un varēšanas kāpt uz  “X Faktora” skatuves, bet šī pieredze un saņemtā adrenalīna deva laikam nepaliek bez sekām, tāpēc es vairs neņemos apgalvot, ka man pietiks ar sākotnējo nākotnes plānu – iestāties Ekonomikas augstskolā, pabeigt to, tikt pie laba darba utt. Iespējams, ka man ienāks prātā vēl kādas trakas lietas. (Smaida.)

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm