tv3.lv

"X Faktora" atlasē redzētais panks Rons skaidro, kāpēc kamerās parādījis vidējo pirkstu

“X Faktora” noslēdzošajā televīzijas atlasē piedalījās arī mūziķis Ronalds Znatnajs, kurš sevi dēvē par Ronu. Rons neslēpa savu sašutumu, netiekot tālāk šovā, un to izrādīja, parādot kamerās vidējo pirkstu.

2019. gada 10. oktobrī 12:00

Savu uzstāšanos Ronalds vērtē ar septiņām ballēm no 10, kā nekā vienmēr var labāk.

Panks Ronalds Znatnajs “X Faktora” žūrijai velta necenzētu žestu

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Jāņem vērā, ka filmēšanas diena bija ļoti gara, tā iesākās jau pašā rītā un noslēdzās pēc pusnakts. Par komfortu īsti runāt nevaru, tas arī ietekmēja manas sajūtas un reakcijas,” sarunā ar portālu Skaties.lv stāsta Rons.

Mūziķis pastāsta, ka laikā no 15.00-00.00 nebija iespēja paēst, viņš saprot, ka tas varbūt izklausās komiski, bet cilvēkam ir jāēd, lai justos labi un enerģiski.

“Lai būtu patiesi interesanta personība popmūzikā vai jebkurā citā stilā, ir jābūt attieksmei, man tāda ir! Žūrija to nejuta un neredzēja. Tas viss jau sākās pirms tam, jo producentes visus turēja uz “nažiem”, viegli draudot, ja aiziesiet paēst un pazudīsiet, jūs tiksiet anulēti. To nevēlējos, jo biju jau samācījies 15 dziesmas, kuras man bija jāapgūst pirms startēju konkursā,” atklāj Rons.

Ronaldam bija liels pārsteigums, kad Reinis Sējāns tomēr teica – NĒ, jo pats mākslinieks savā radošajā darbībā ir gan oriģināls, gan nekonservatīvs.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Tieši šie vārdi – oriģināls un pārāk nekonservatīvs bija tie, ko godātais žūrijas loceklis veltīja man pirms izšķirošā – NĒ. Manuprāt, tie ir atzinīgi vārdi, ko viens mākslinieks var veltīt otram,” tā Rons.

Vēl nesaprotamāks – NĒ šova pretendentam bija Aijas Auškāpas izteiktais, jo tam nesekoja nekādi paskaidrojumi. Mūziķis uzskata, ka dzīvojam demokrātiskā valstī, kur lēmumi tiek pieņemti caurskatāmi un ar argumentu bāzi. To viņš nesagaidīja un uzskata, ka ir tikai cilvēcīgi pateikt, kāpēc netiek dota tālāka iespēja.

“Es neko nenožēloju! Un par vidējo pirkstu, viennozīmīgi, to nerādīju klausītājiem, kuri ir daļa no mana stāsta un ir arī tajā iekšā. Vidējo pirkstiņu parādīju, jo bija ļoti daudz emociju un bija ļoti necilvēcīgi bāzt sejā kameru uzreiz pēc uzstāšanās, kad īsti pat nebija saprotams, kādēļ divi žūrijas locekļi pateica – NĒ,” paziņo Rons.

Rons turpinās darboties kā mūziķis, viņš to ir darījis gadiem un darīs vēl ilgi. Mūziķis uzskata, ka “X Faktors” nav nekāds rādītājs viņa muzikālajai dzīvei, ir tik daudz citu ceļu.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Man ir ierakstu studija, saceru dziesmas gandrīz katru dienu. Pie manis nāk rakstīties cilvēki ar muzikālajām iestrādēm, es pats mācos un attīstos gan vokālajās prasmēs, gan bungu spēlē, gan arī kā skaņas inženieris, apgūstot “Studio one 4″ programmu,” turpina Rons.

Dalību “X Faktorā” mūziķis uzskata par labu atspēriena punktu, lai nodotu klausītājiem to, kā viņš pa īstam dzied un spēlē hitu kaverversijas.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm