tv3.lv

"X Faktora" dalībniece Anna Krista Ostrovska sevi sauc par spītīgu un pārlieku emocionālu

“X Faktora” dalībnieci Annu Kristu Ostrovsku var rakstot ar vārdu – dzīvesprieks. Viņas pozitīvisms, labestība jūtama arī ikvienā dziesmā, kuru viņa izpilda. Kā savu sliktāko īpašību Anna Krista nosauc spītību, bet kā labāko – izpalīdzību.

2019. gada 17. oktobrī 12:45

Anna Krista dzied jau no laika, kopš sevi atceras. Dziedātājas vecāki ir radošas personības, tātad Annai Kristai nebija citu variantu, kā iet viņu pēdās.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Intars Busulis ir sajūsmināts par Annas Kristas Ostrovskas radīto versiju dziesmai “What about us”

Anna Krista, Diāna un Elīna Evelīna priecājas par iespēju sevi pierādīt “X Faktorā”

“Aizkrauklē vecāki vadīja bērnu popgrupu, tātad es brīvprātīgi piespiedu kārtā dziedāju popgrupā un paralēli mūzikas skolā mācījos spēlēt vijoli,” sarunā ar portālu Skaties.lv stāsta Anna Krista.

Vēlāk “X Faktora” dalībniece iestājās Jāzepa Mediņa mūzikas skolā un apguva džeza vokālu, tomēr ātri vien saprata, ka džezs nav domāts viņai.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“To apzinoties, aizbraucu pusgadu padzīvot Dānijā. Mācījos neformālās izglītības skolā. Praktizēju vairākus mākslas veidus – horeogrāfiju, dejošanu, fotogrāfiju, plusā, protams, mūziku,” smaida Anna Krista.

Anna Krista raksta savas dziesmas, ir dienas, kad viņa pieceļas un nekas nerakstās, bet ir dienas, kad skaņdarbi rodas ļoti viegli.

“Esmu atskārtusi, ka ir pāris dziesmas, kurām ir uzrakstīti vārdi, zinu, tas ir noticis manā dzīvē, bet nevaru aprakstīto piesaistīt kādai reālai situācijai. Domāju, ja tas nebūtu noticis ar mani, man tas neienāktu prātā,” aizdomājas Anna Krista.

Lai veiksmīgi darbotos “X Faktorā”, Anna Krista pie malas ir nolikusi visu, pašreiz viņa nestrādā, jo izlēmusi laiku veltīt muzikālajai attīstībai.

“X Faktora” otrās sezonas uzvarētāja Kattie vērtē Aijas Auškāpas izveidoto komandu

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Gribu atrast savu cilvēku pulciņu, kuri saprot, ko vēlos pateikt ar mūziku. Uz to arī jātēmē, jābūt godīgai pret sevi un citiem, jārespektē konkurenti un galvenais – pašai sevi, nevar pārkāpt pāri principiem, galvenais pašai sev,” tā Anna Krista.

Brīvajā laikā Annai Kristai patīk skatīties televizoru un adīt, atpūsties, neko īsti nedarot. Citi hobiji saistās ar mūziku, bet tas ir labi, jo savu dzīvesveidu viņa veido kā hobiju un cer, ka reiz tas nostrādās un kļūs par pilnvērtīgu darbu.

“No māksliniecēm man ļoti patīk Pink, no viņas var iedvesmoties, patīk mūzika, nostāja un attieksme. Nevēlos viņai līdzināties, drīzāk vēlos atrast sevī unikalitāti. Pink mani iedvesmo atrast savu “odziņu”,” atklāj Anna Krista.

Anna Krista sevi raksturo kā sociālu cilvēku, dažkārt viņai patīk būt vienai, bet viņa var visu laiku atrasties arī kompānijās.

Dziedātāja dievina pavadīt laiku ar labākajām draudzenēm, ja draudzenes uzrakstīs vēlu vakarā, viņa ātri uzvilks zābakus un būs ceļā. Mīļajiem vienmēr jāspēj atrast laiku!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Esmu izpalīdzīga, nespēju paiet garām cilvēkiem, ja redzu, ka viņš, nonācis grūtībās, it īpaši, ja ir veselības problēmas. Esmu izkāpusi no trolejbusa, jo redzu, ka kādam ir palicis slikti,” sevi raksturo Anna Krista.

Kā negatīvo rakstura īpašību dziedātāja nosauc spītību, ar šo īpašību visvairāk saskaras viņas mamma. Mamma ir Annas Kristas tuvākais cilvēks, tāpēc redz meitu visā viņas ampluā.

Šova dalībniece var iespītēties, uzmest lūpu, bet tikai uz mammu, tāpēc, ka viņa zina, ka viss tūlīt pāries, pret citiem Anna Krista tā neprot.

“Reizēm draudzenes saka, ka man jāapvainojas, ja kāds pasaka ko sliktu, bet es to nedaru, izrādu, ka man viss kārtībā. Esmu pārāk emocionāla, neapvainošos, neko nepateikšu, bet sirdī salūzīšu,” tā Anna Krista.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Mūziķe nezina, kur paliek emocijas, kuras viņa neizrāda citiem, iespējams, tiek izraudātas un tas ir viņas veids, kā atgūt sirdsmieru.

“Māsa vienmēr mani uzklausa, konstruktīvi saliek visu pa “plauktiņiem”, mamma atkal žēlo mani, izvēlos pēc situācijas, kurai zvanīt, atkarīgs no tā – vai vēlos smaidīt, vai izraudāties,” smejas Anna Krista.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm