tv3.lv

"X Faktora" dalībnieks Artis Zaķis par matu krāsošanas eksperimentiem un apkārtējo cilvēku reakciju

Viens no spilgtākajiem šīs sezonas “X Faktora” dalībniekiem ir jūrmalnieks Artis Zaķis. Puisis ir ne tikai apveltīts ar lielisku vokālu un prasmi izjusti dziedāt, bet spēj pārsteigt arī ar vizuālo tēlu.

2019. gada 30. oktobrī 17:00

Artis jau no bērnības ir bijis muzikāls, puisis nevar nosaukt konkrētu mirkli, kad pievērsies mūzikai, tas bijis jau bērnudārzā, tam sekojis skolas koris un vokālās nodarbības.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Arta uzstāšanās krēslu izaicinājumā!

Dziedātāja vecāki arī ir muzikāli, viņi iepazinušies, dziedot korī.

Līdz devītajai klasei Artis gājis arī aktiermākslas pulciņā, bet, nomainot skolu, teātrim vairāk neatliek laika.

Pirmās deviņas klases Artis mācījies Jūrmalā, nu pārgājis uz Rīgu un izvēlējies apgūt vidusskolas vielu Rīgas Valsts vācu ģimnāzijā.

“Nomainīju skolu, jo vēlējos jaunu piedzīvojumu, viss bija tuvs un pazīstams, gribēju ko citu. Mani nebaida dažādi pārbaudījumi, turklāt nu man ir jauni draugi, bet ar vecajiem draugiem reizi pa reizei satiekos un kopā pavadām laiku,” smaida Artis.

Ja Jūrmalā ar draugiem pēc skolas kopā pavadīts laiks, tad Rīgā visa draudzība galvenokārt ir skolā, bet pēc skolas visi dodas mājās, nav tik liela kopā būšana.

Parasti, lai tiktos ar draugiem, ir jāsaplāno kāda kopā būšana. Artis atceras, ka vasarā pāris draugu kompānijā palikuši pie draudzenes, svinējuši viņas dzimšanas dienu un vēlu vakarā gulējuši sētā uz matrača, skatījušies zvaigznēs un klausījušiem mūziku.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Arta uzstāšanās TV atlasē!

“Rīgā ir citāda mentalitāte, te ir tik daudz cilvēku, ka visi viens otru neievēro. Ja kādam patīk mani eksperimenti ar matiem, tad pasaka, ka patīk. Toties, ja nepatīk, tad vienkārši paiet garām, Jūrmalā bieži vien tā nenotika,” stāsta Artis.

Viņš bijis viens no pirmajiem puišiem, kuri sākuši krāsot matus, tāpēc nereti ielā kāds ko pateica, skolā kāds pasmējās vai apsaukāja.

Artis nenoliedz, ka ārienes eksperimentu dēļ ir dzirdējis izteicienus par gejiem, homoseksualitāti, bet dziedātājam galvenais ir tas, ka viņš zina, kāpēc krāso matus vai nagus!

Puišu pirmās sajūtas: Klāvs, Artis un Dagnis ir gatavi pierādīt, ka viņu vieta ir “X Faktorā”

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Man tas liekas jautri, interesanti, kāds ar mantiņām spēlējas, es ar izskatu. Esmu jauns, kāpēc neeksperimentēt, neizmēģināt dažādus tēlus, tas nekādā veidā nenozīmē, ka esmu gejs,” tā Artis.

Pirmās šķipsnas dziedātājs izbalinājis 4 vai 5 klasē, vēlāk 6 klasē nokrāsojis spilgti sarkanu šķipsnu. Pētot internetā stilīgu jauniešu frizūras, viņš izlēmis, ka vēlas spilgti zilus matus.

Tagad lielākoties mati tiek krāsoti mājās, mamma izbalina šķipsnas, bet Artis – nokrāso.

“Nav jau tā, ka visa galva jākrāso, vai aizmugure. Uzmetu krāsu pa virsu balinātajām šķipsnām, paskatos vai vienmērīgi un tā ir visa māksla,” smejas Artis.

Nagus dziedātājs krāso reti, viņam mājās ir tumša nagu laka un pirms doties uz “krēslu izaicinājumu”, viņš izlēma, nokrāsot nagus, tā uzreiz jautrāka dzīve un ir interesantāk!

Pašreiz Artis ir brīvs puisis, bet viņš lieliski apzinās, ko meklē meitenēs!

“Galvenais, lai varam “saklausīt” un “ieraudzīt” viens otru – mūsdienās tā nereti ir problēma, jo cilvēki ir “iegrimuši” paši sevī un otru neredz! Lai meitene ir jautra, izpalīdzīga, lai patīk, tas kā es dziedu. Nesaukšu matu krāsas, auguma aprises, tam nav nozīmes, ja ir saskaņa,” nobeidz Artis.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Iepazīsimies tuvāk! Interesanti fakti par “X Faktora” fināla 12 dalībniekiem

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm