tv3.lv

"X Faktora" dalībnieks Pāvels Fomkins dienas pavada, muzicējot un audzinot meitiņu

“X Faktora” dalībnieks Pāvels Fomkins savas dienas pavada, muzicējot, kā arī rūpējoties par savu deviņus gadus veco meitu Anastasiju. Dziedātājs pastāsta, kā sācis muzicēt un kā viņam veicas ar meitas audzināšanu.

2019. gada 23. oktobrī 16:40

Sarunā ar portālu Skaties.lv Pāvels atklāj, ka mūzikai pievērsies jau bērnībā, kad gājis mūzikas skolā. Jau desmit gadu vecumā radās interese ar mūziku sākt nodarboties profesionāli.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Pāvels Fomkins pārliecina žūriju, darot to, ko vislabāk prot – dziedot un spēlējot ģitāru

Sākumā Pāvels spēlējis klavieres, bet tas īsti negājis pie sirds, tad viņa rokās nonākusi ģitāra, kura joprojām ir viņa ikdienas būtiska sastāvdaļa.

Kad piedzimusi dziedātāja meita, viņš vēl nav pelnījis iztiku ar mūziku, bet gan strādājis ikdienas darbu. Veselus piecus gadus mūziķis darbojies masiera profesijā.

Pēdējā darba gadā viņš līdz 19 strādājis kā masieris, bet jau 20 kāpis uz skatuves un muzicējis. No darba vietas, saņemot jautājumu par to, ka jāveic izvēle, Pāvels izvēlējies mūziku.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Apzinos, ka ikdienas darbs nozīmē stabilu atalgojumu, bet man bija sajūta, ka viss būs kārtībā un ir kārtībā. Šādi dzīvoju jau devīto gadu,” smaida Pāvels.

Pāvela meita dzīvo ar viņu, ne šķirto sievu, jo dziedātājs labāk pārzina latviešu valodu, viņam ir izteiktāka loģika, tātad skolas lietās viņš ir lielāks palīgs. Tāpēc Anastasijas vecāki pieņēmuši lēmumu, ka meitenīte dzīvos ar Pāvelu, bet mammu apciemos, cik bieži vien vēlēsies.

“Nesaku, ka esmu latviešu valodas profesionālis, bet es labāk runāju, lasu un rakstu, bijusī sieva ir vairāk attīstīta krievu un angļu valodās. Man patīk gan angļu, latviešu, vācu, gan japāņu valodas. Varu vairāk dot bērnam – paskaidrot matemātiku, iemācīt loģiku,” skaidro Pāvels.

Zināmi kategorijas “25+” dalībnieki! Reinis Sējāns nokomplektējis savu “X Faktora” komandu!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“X Faktora” dalībnieks neslēpj, ka, sākot dzīvot kopā ar meitu, pilnībā mainījās viņa dzīve, bet tas ir tā vērts! Katru rītu agri jāceļas, jāved meita uz skolu – jādara, kas jādara!

Anastasija mācās trešajā klasē un paralēli skolas vielai vēl apgūst klavieru spēlēšanu. Mūziķis uztraucas, ka meita ir ļoti noslogota un viņai īsti nav brīvā laika, kad būt vienkārši bērnam.

“Liels spiediens no izglītības sistēmas gan skolā, gan mūzikas skolā. Izlēmu vēl gadu paskatīties, jo vēlos, lai pamatskola viņai ir spēcīga un tad kopā izlemsim vai turpināt mūziku, vai nē. Ieklausos savā bērnā, lēmumus, kuri skar viņu mēs pieņemam kopā,” tā Pāvels.

Dziedātājs smejoties saka, ka, parasti, uzklausot meitu, dzirdot, cik viņai grūti, un, piedāvājot visu pamest, tieši viņa ir tā, kura saka – nē. Kā nekā viņai abās mācību iestādēs ir draugi, ierastā rutīna un viņa nevēlas padoties.

Brīvajos brīžos tēvs un meita spēlē dažādas spēles – “UNO” un “Alias”. Spēles Pāvels speciāli nopircis, lai meita iemācītos ātri izskaidrot vārdus un pilnveidotu vārdu krājumu.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Mūziķis neslēpj, ka reizēm viņi atpūšas, spēlējot “Pokemonus”, kā nekā bērns ir jāatbalsta viņa interesēs.

“X Faktora” televīzijas atlases atklāj romantiskais Pāvels Fomkins

“Kādu laiku atpakaļ viņa man uztaisīja pārsteigumu, teica, lai nopērku viņai ģitāru. Tas bija pozitīvs pārsteigums, ja viņa nepārdomās, iespējams drīz vien mums būs vēl viena kopīga nodarbošanās,” priecājas Pāvels.

Pašam māksliniekam brīvā laika, ko veltīt tikai sev – pagaidām nav. Vasarā viss laiks tika pavadīts kopā ar meitu, vienkārši atpūšoties, baudot visu, ko vasara sniedz.

Mūziķis smejoties paziņo, ka viņa hobijs ir spēlēt ģitāru, tā darbs “saplūst” kopā ar brīvajiem mirkļiem.

Pāvels pats arī rada dziesmas, bet tās vēl nekur nevar dzirdēt, tas nav tāpēc, ka mūziķis kautrējas, bet gan tāpēc, ka nav vēl īstais laiks, lai tās prezentētu.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Tas notiks pēc “X Faktora”. Tagad gatavojos, lai cilvēkiem pareizi pasniegtu savu mūziku, filmēšu videoklipu, gribu, lai viss izskatās profesionāli,” nobeidz Pāvels.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm