tv3.lv

”X Faktora” dalībnieks Viktors Buntovskis nosauc spēcīgākos konkurentus, atklāj savas lielākās bailes un izaicinājumus

”X Faktora” dalībnieks Viktors Buntovskis ir 16 gadus vecs jaunietis, kurš joprojām ir ceļā uz vidusskolas izglītību. Jaunietis pastāsta, par tālmācību, skolas apvienošanu ar šova mēģinājumiem, kā arī nosauc savus lielākos konkurentus ”X Faktorā” un vīrišķīgi neslēpj arī savas lielākās bailes.

2021. gada 6. novembrī 14:49

Sarunā ar portālu Skaties.lv Viktors stāsta, ka, iekļūstot TOP 12, viņam turpinājis augt sekotāju skaits, un parādījies cīņasspars, sacensības gars.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reinis Sējāns ir nokomplektējis savu ”X Faktora” komandu! Viktors, Toms un Eduards atklāj, ko sagaida no mentora

”Interesants tipiņš, nesaprotu, kas darās tavā galvā.” Noslēpumainais Viktors Buntovskis saņem krēslu

Ikdienā Viktors saņem komplimentus par sniegumu ”X Faktorā”, arī viņa skolotāji atbalsta un saka labus vārdus. Pateicoties saprotošai skolas vadībai, atsaucīgiem skolotājiem Viktoram izdodas apvienot mācības un saspringto mēģinājumu grafiku. Pagaidām viņš tiek ar visu galā un apzinās, ka pirmajā vietā ir jāpaliek mācībām.

Laiku izdodas saplānot tā, ka var atvēlēt vismaz astoņas stundas kvalitatīvam miegam, kas puisim ir ļoti būtiski.

Kā savus mīļākos mācību priekšmetus jaunais dziedātājs nosauc grāmatvedības pamatus, valodas un kultūras izpratni, jo ir forši skolotāji, bet vismazāko sajūsmu rada finanšu informācijas analīze.

Viktors lepojas, ka viņa vidējā atzīme ir mazliet virs 8 ballēm.

Foto: PUBLICITĀTES FOTO

”Manuprāt, mācoties attālināti, nevar neko iemācīties, jo nav tieša kontakta ar skolotāju, visu dienu pavadīt pie datora ir nogurdinoši un man ļoti pietrūkst kursabiedri un skolotāji,” apbēdināts ir Viktors.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Viktors apzinās, ka parasti skolās ir neitrālie, tie, kurus apceļ, un tie, kuri apceļ, to viņš bija ievērojis iepriekšējās skolās, kurās mācījies, bet, atnākot uz Rīgas Tirdzniecības profesionālo vidusskolu, viss mainījies – jaunieši ir draudzīgi un nedalās nekādās grupās.

Šova dalībnieks domā, ka tā noticis, jo visi ir jau pieauguši un atbrīvojušies no ”bērna prāta”, tāpat arī nāk uz skolu tieši zināšanu dēļ.

”Iepriekšējās skolās neaizstāvēju vājākos, bet tas nenozīmē, ka darīju pareizi. Es vienkārši parasti nekādos skolas strīdos neiesaistījos, visu novēroju no malas. Nebiju arī nekāds ”svētais” septītā vai astotā klasē dažas reizes nobastoju mājturības stundas,” smaida Viktors.

Foto: PUBLICITĀTES FOTO

Jaunietis apzinās, ka ikviens cilvēks ir vērtība, tāpēc priecājas par atbalstītājiem, kuri kļūst arvien vairāk un vairāk. Šova dalībnieks atbild uz ikvienu vēstuli, priecājas par jautājumiem un nesmādē arī komplimentus.

”Man nav parādījušies draugi, kuri par mani atcerējušies, jo es esmu TV. Man ir divi labākie draugi – Roberts un Ralfs. Pieminēju viņus, nu viņi būs slaveni. Tie ir mani bērnības draugi, kurus es tiešām gribu redzēt vecumdienās, spēlējot ar mani kārtis,” smejas Viktors.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Viktors labprāt kopā ar draugiem spēlē ”Play Statio 3”, skatās daudz multfilmu un pavada laiku ar savu draudzeni. Kvalitatīva atpūta nodrošina kvalitatīvus priekšnesums un gatavošanos šoviem!

Kā savus lielākos konkurentus šovā Viktors nosauc Grētu un Eduardu, jo viņiem ir spēcīgas, trenētas balsis, taču, runājot par balsojumu, lielākais konkurents ir Diona, jo viņai ir sava fanu bāze, bijušas sadarbības ar citiem mūziķiem.

Foto: PUBLICITĀTES FOTO

”Īpašība, kas man palīdzēs tikt, cik tālu vien iespējams, visticamāk, ir mana vienkāršība, mati, kuru dēļ mani visi atpazīst un mana balss,” savas ”odziņas” izceļ Viktors.

Kā lielākās bailes šovā puisis nosauc tikt izbalsotam pirmajā tiešraidē, vai citā raidījumā nokļūt pēdējam balsojumā, bez iespējas dziedāt glābējdziesmu.

Viktors nebaidās, ka muzikālie šovi dalībniekiem uzliek ”zīmogus”, radot asociācijas tikai un vienīgi ar šovu, tas tikai motivē pēc ”X Faktora” vēl vairāk darboties, lai šo ”zīmogu” apaudzētu ar jauniem panākumiem un dziesmām.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Šovs nereti liek izaicināt pašam sevi, Viktoram izaicinājums ir un būs dejošana, jo viņš nav pieradis kustēties uz skatuves.

Skaties “X Faktora” pirmo tiešraidi jau 7.novembrī! Vēro šovu telekanālā TV3 vai televīzijā Go3! Sākums – 20.00!

Dāmu iekarojošs šarms! Aija Auškāpa uzskata, ka Viktors Buntovskis varētu patikt meitenēm

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm