tv3.lv

"X Faktora" pretendente Diāna Paško: Joprojām esmu procesā, lai pieņemtu sevi un savu balss tembru

“X Faktora” noslēdzošajā televīzijas atlasē ar savu balss tembru pārsteidza dziedātāja Diāna Paško. Diāna ir perfekcioniste, kura sevi nemitīgi izaicina, lai pilnveidotos un kļūtu labāka un labāka.

2019. gada 9. oktobrī 13:20

Sarunā ar portālu Skaties.lv Diāna neslēpj, ka savu televīzijas atlases priekšnesumu joprojām nav noskatījusies. Viņa baidās sadzirdēt vai saskatīt ko tādu, kas neapmierinās un radīs vilšanos.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Dziedātāja ar “krampi”: “X Faktorā” uzmirdz Diāna Paško

“Man jāsaņemas, jāatrod laiks, vieta, un jāizdara priekšnesuma detalizēta analīze, jeb darbs ar kļūdām. Esmu perfekcioniste un paškritika ir mans patstāvīgais draugs, līdz ar to grūtākais mani tikai sagaida. Līdz “krēslu izaicinājumam” to noteikti izdarīšu,” nosaka Diāna.

Dziedātāja atceras, ka pirms uzstāšanās ļoti pārdzīvojusi, jo ar lielu atbildību uztver iespēju dziedāt uz tik lielas skatuves, turklāt savā dzimtenē, kur liekas, ka ikviens skatītājs ir pazīstams.

“Tuvie cilvēki zina, ka man ir psiholoģiski grūti uzstāties, ja zinu, ka zālē sēž kāds, kuru pazīstu personīgi. Kāpēc tā? Baidos neattaisnot mīļo cilvēku cerības un pievilt viņus,” skaidro Diāna.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Diānai ir skatuves pieredze, bet “X Faktora” atlase ir kā izaicinājums sev, iespēja izkāpt no komforta zonas, atkāpties no ierastās skatuves un cilvēkiem.

Dziedātāja vēlas attīstīties kā māksliniece, tikt vaļā no iekšējām bailēm, pārbaudīt sevi dažādos apstākļos, tajā skaitā arī piedaloties atlasēs un konkurējot ar citiem vokālistiem.

“Tādos momentos man ir interesanti, vērot savas reakcijas un emocijas. Uzzinu par sevi daudz jaunas lietas un domāju, kādā virzienā tālāk strādāt, kādā virzienā attīstīties,” smaida Diāna.

Šova pretendente priecājas, ka tomēr izlēmusi piedalīties latviešu “X Faktorā”, ka sadūšojusies un atnākusi uz atlasi, neskatoties uz to, ka baidās, ka neizdosies izcīnīt tikpat labus rezultātus, kā tas izdevās 2016. gadā, piedaloties ukraiņu “X Faktorā”.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Runājot par dziesmas “Take me to church” izvēli, Diāna atklāj, ka sirds dziļumos ir depresīvs cilvēks, tāpēc viņai ļoti tuva ir dziesmas radītā emocija. Viņa izvēlas tikai tās dziesmas, kuras spēj izjust – Diānai, tāpat kā visiem cilvēkiem, ir pazīstamas sāpes.

Dziesmas izvēle veikta, lai savā veidā atbalstītu ikvienu cilvēku grupu un izrādītu savu empātiju.

Žūrijas komentāri Diānu ļoti iedvesmoja, radīja pārliecību turpmākajiem šova etapiem.

Aijas Auškāpas domas, ka jaunā dziedātāja ir meitene ar “krampi” Diānā izraisa smaidu, bet viņa neslēpj, ka tā ir patiesība.

“Esmu pieradusi visu sasniegt ar sviedriem, asinīm un grūtu darbu! Neesmu no tiem cilvēkiem, kuriem vienkārši veicas, man par visu jācīnās. Mana vārda nozīme un zodiaka zīme runā paši par sevi. Piedevām esmu dzimusi 18.novembrī, esmu cīnītāja,” atklāj Diāna.

Stāstot par savu netipisko balss tembru, jauniete paziņo, ka ir bijušas reizes, kad viņa vēlējusies dziedāt tā, kā to dara vairums. Šādas domas nākušas prātā, jo dziesmas, kuras var dziedāt ar viņas balss tembru – nav daudz, tāpat arī dziedātāju ar šādu tembru – nav daudz.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Joprojām esmu procesā, lai pieņemtu sevi un savu balss tembru. Mana balss ir atsevišķa dzīva radība, kura dzīvo manī. Es viņu mīlu, pētu, saku paldies par netipiskumu, unikalitāti, to, kā balss izjūt mūziku. Kā nekā esmu “sieviete ar krampi” – es nemeklēju vieglus ceļus,” smejoties nobeidz Diāna.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm