tv3.lv

"X Faktora" noslēdzošā televīzijas atlase jau svētdien! Ar ko tiksim pārsteigti?

6. oktobrī vērosim grandiozā šova “X Faktors” noslēdzošo televīzijas atlasi, kurā uzzināsim pēdējos dalībniekus, kuri iegūs vismaz trīs – JĀ un nokļūs “krēslu izaicinājumā”. Vēro, kā dzimst zvaigznes!

2019. gada 4. oktobrī 10:30

Šo svētdien “X Faktora” žūrijai vairāki dalībnieki sagādās pārsteigumus saistībā ar lieliskām vokālajām dotībām, interesantām profesijām, kā arī saistošām personībām. Ne vienmēr visas trīs lietas apvienosies vienā dalībniekā, tāpēc daudzi dzirdēs arī liktenīgo – NĒ!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Dzirdot, kādas dalībnieces dziedājumu Intars Busulis aizdomāsies, vai viņš maz spēj tik zemu nodziedāt, kā to dara šova pretendente.

Atgriezīsies visu iemīļotā pirmās sezonas dalībniece Margarita, viņa tik ļoti pārsteigs žūriju ar sev netipisku dziesmas izvēli, ka Reinis un Intars metīsies trakās dejās, kopā ar skatītājiem.

Kāda dalībnieka tik ļoti izjustais dziedājums un emocionalitāte liks žūrijas pārstāvjiem celties kājās un aplaudēt!

Vīra un sievas duets, kā arī dvīņu māsu duets, iepriecinās ne tikai ar vokālajiem sniegumiem, bet arī ar ģimenes spēku un mīlestību.

Kāds no dalībniekiem nebūs mierā ar Reiņa Sējāna eksperta viedokli un, noejot no skatuves, ar rokām rādīs necenzētus žestus, tādā veidā, izrādot savu nepatiku.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Uz “X Faktora” skatuves atgriezīsies arī citu gadu dalībniece, kurai nekādi neizdodas iekarot savu vietu uz šova skatuves, bet šogad viņai izdevās pārstāvēt valsti prestižajā jauno izpildītāju konkursā “Slāvu Bazārs”.

Skolniece centīsies parādīt, ka ārējais veidols nekādā veidā neietekmē balss kvalitāti, lai izjusti dziedātu, sniegtu emocionālu, skaistu dziedājumu nav vajadzīgs modeles izskats.

Noslēdzošā televīzijas atlases kārta ļaus lutināt ausis gan ar balādēm, šlāgermūziku, gan metāla un klasiskā roka dziesmām.

Nepalaid garām NOSLĒDZOŠO televīzijas atlases raidījumu! Skaties “X Faktoru” jau šo svētdien telekanālā TV3 plkst. 20.00!

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm