tv3.lv

"X Faktora" otrās sezonas uzvarētāja Kattie skarbi izvērtē trešās sezonās fināla trijnieku

“X Faktora” pusfinālā Latvijā ieradās arī otrās sezonas uzvarētāja Kattie, lai atbalstītu savu mentori Aiju Auškāpu, iepazītos ar dalībniekiem, kā arī prezentētu savu jauno singlu. Kattie izsaka savu viedokli par trešās sezonas finālistiem – Diānu, Elīnu un Klāvu.

2019. gada 9. decembrī 11:10

Izvērtējot Diānas Paško pusfināla uzstāšanos, Kattie saka, ka Diāna uzstājusies labi. “Euphoria” bijušas mazas intonatīvas problēmas, bet tās ir visiem, un tāpēc mākslinieks nav jānosoda.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Man bija patīkami skatīties, patīkami klausīties. Viņas tembrs ir lielisks, kā viņa dzied, tā man pa ķermeni “skudriņas”. Abas izvēlētās dziesmas stilistiski viņai piestāvēja – divi dažādi tēli, viens kareivīgs, otrs romantiski ievainojams. Jūtu, ka viņā šīs abas lietas ir arī dzīvē,” sarunā ar portālu Skaties.lv stāsta Kattie.

Diāna Paško “X Faktora” pusfinālā satricina ar “Eirovīzijas” hitu

Neskatoties uz to, noklausoties gan “Euphoria”, gan “Unbreak my heart” otrās sezonas uzvarētājā palikusi sajūta, ka kaut kas nebija līdz galam.

“Glābšanas dziesma bija patiesi lieliska. Dziedot Diāna atlaida sevi, moments, kad ir iespēja pacīnīties, bet pats īsti neko neietekmē viņai palīdzēja nebūt saspringtai. Ticu, ka dziedājums aizskāra ikviena sirdi un vienaldzīgo nebija. Iespējams, tieši šis atlaišanas moments pietrūka abās pārējās dziesmās,” tā Kattie.

Kattie domā, ka pusfinālā Diānai mazliet patraucēja fakts, ka viņa ir perfekcionists, bija pārāk daudz uz sevi spiedusi, un nervi, kā arī nogurums atspēlējās pret viņu pašu.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Klausoties Klāvu Ozolu, Kattie vienmēr gribas ko vairāk! Viņa redz, ka jaunietī ir potenciāls, bet neatkāpjas sajūta, ka viņš visu nedara uz simts procentiem.

“Klāvam ir ļoti skaistas zemās notis, bet jāpievērš uzmanība augšējām notīm – diapazons ir jāattīsta, tas ir iespējams. Viņam trūkst šo augsto nošu, kas lieliski bija dzirdams dziesmā “Rockabye”,” tā Kattie.

Klāvs Ozols sarīko reiva ballīti, tomēr izpelnās žūrijas kritiku

Pēc dziedātājas domām, “Rockabye” ir pilnībā nepiemērota dziesma Klāvam. Pirmkārt, visi pieraduši viņu dzirdēt sieviešu izpildījumā, otrkārt, hitu dzied ar spēku, ir skaistas augšējās notis, Klāvam to vienkārši nav bijis.

“Ja Eltona Džona dziesmā varēja redzēt kādu emociju, viņš jutās komfortabli savā oktāvā, savā “kastītē”, tad “Rockabye” viņš koncentrējās uz notīm un nespēja tās aizsnieg un par to pārdzīvoja,” analizē Kattie.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Elīnu Gluzunovu Kattie raksturo kā ļoti drosmīgu sievieti, kura apveltīta ar skaistu soprānu. Pēc Kattie domām Elīna ar saviem priekšnesumiem pierādījusi, ka dziedāt dzimtajā valodā viņai padodas daudz labāk, jo tā ir viņas komforta zona.

“Izvēloties Vitnijas Hjūstones dziesmu, Elīna gāja uz lielu risku. Tā ir liela atbildība izvēlēties tādas dīvas dziesmu, tā tu pats sev uzliec augstu latiņu. Jutu, ka viņa baidījās, kaut gan turējās uz skatuves labi, bet salīdzinot ar “Svētku dienu”, viss uzreiz bija skaidrs,” smaida Kattie.

“Olga ar tevi lepotos.” Elīna Gluzunova sajūsmina ar “Svētku dienu”

“Svētku dienu” Kattie sauc par labāko pusfināla priekšnesumu – Elīna atslābinājusies, balss skanējusi spēcīgi, spilgti.

Otrās sezonas uzvarētāja priecājas, ka cilvēki to novērtēja un apdāvināja Elīnu ar ilgiem aplausiem.

Tāpat dziedātāja piebilst, ka viņai ļoti žēl, ka Reinis Liepa neiekļuva finālā, vērtējot uzstāšanās, viņš bija pelnījis būt trīs labāko vidū.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Noskaidrots šova “X Faktors” lielā fināla trijnieks

“Lai Klāvs neapvainojas, bet katrs vērtē pēc savas gaumes. Man ļoti patīk abas meitenes. Ja uzvarēs Diāna – es no sirds priecāšos, ja uzvarēs Elīna – es no sirds priecāšos. Meitenes visās tiešraidēs bija vokāli un emocionāli spilgtas. Abas uzreiz palika manā atmiņā un sirdī. Klāvam ir vokāli jāatīstas un es ticu, ka pēc gadiem viņš atgriezīsies jaunā kvalitātē,” nobeidz Kattie.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm