tv3.lv

"X Faktora" pretendente Melita dievina dzīvi mazpilsētā – ziedu stādīšanu un pastaigas ar suņiem

Dziedātāja Melita Rozentāle jau sevi pieteikusi plašākai publikai, izpildot maestro Raimonda Paula dziesmu “Pazaudētās debesis”. Nu Melita domā iemantot popularitāti, pateicoties šovam “X Faktors”.

2019. gada 25. augustā 13:30

Sarunā ar portālu Skaties.lv Melita stāsta, ka jau pirmajā “X Faktora” sezonā viņu uzrunājušas reklāmas, bet viņa uzskatījusi, ka nav gatava, ka jāstrādā vairāk ar sevi, jātiek galā ar latviešiem tik raksturīgo nepārliecību.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Ar Raimonda Paula dziesmu pašmāju mūzikā debitē Melita

“Mani mīļākie skaitļi ir 3 un 13, sapratu, ka 13 sezonu negaidīšu, tātad jāpierāda sevi trešajā. Apzinos, nekad nebūs tāds brīdis, kad būšu gatava, vienmēr var atrast, kur piestrādāt, ko uzlabot,” skaidro Melita.

Melita sākusi darbu pie savām oriģināldziesmām, hiti top kopā ar kādu producentu, un tiek ievērotas visas labākās popmūzikas tradīcijas.

“X Faktorā” jaunā dziedātāja izpildīja dziesmu, kuru veltīja mirušajai vecmāmiņai. Melitas omīte zaudēja cīņā ar audzēju un māksliniece vēl nav spējusi samierināties ar tuva cilvēka nāvi.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Mums ģimenē visiem ir ļoti siltas attiecības. Gribētu, lai vecmāmiņa šajā mirklī ir kopā ar mani, ne vēro visu no mākoņa maliņas. Neskatoties uz to, ka daudz laiku pavadīju kopā ar viņu, zinu vienmēr var vairāk,” skumji nosaka Melita.

Melita studē starptautisko komunikāciju vadību, neskatoties uz to, ka mācības notiek Rīgā, viņa nedzīvo galvaspilsētā, bet braukā no Kokneses uz Rīgu.

“Brīvajā laikā man patīk būt pie dabas, uzņemt enerģiju, uzlādēties no miera un klusuma, Rīgā tas nav iespējams. Kā atbraucu uz galvaspilsētu, tā izjūtu trauksmainību, sajūtu, ka visi skrien un man arī jāskrien,” aizdomājas Melita.

Dziedātāja atklāj, ka divus gadus dzīvojusi Rīgā, bet sapratusi, ka nav kur “atvilkt elpu”, ka trūkst iekšēja miera.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Neskatoties uz to, tieši galvaspilsētā Melita atradusi sirdsdraugu un nu abi dzīvo Koknesē. Pabeidzot mācības, Melita un viņas mīļotais nedomā pārvākties uz Rīgu, bet ir izlēmuši palikt mazpilsētā.

Melita stāsta, ka draugs vienmēr vēlējies būt tuvāk dabai, bet Rīgā šādas iespējas ir ierobežotas, nevar iziet ārā un attapties pļavā.

“Mums ir divi suņi, mopsis jau pensionāra vecuma un četrus gadus vecs amerikāņu bulterjers, katram savs raksturs, jāmeklē kopsaucējs. Bulterjers ir izdresēts, dod ķepu, sēž, mopsis dara ko vēlas, nekāda dresūra nepalīdz. Daudz laika pavadām pastaigās ar suņiem,” smaida Melita.

Saņemot jautājumu par kāzām, Melita smejoties paziņo, ka sākumā jāsagaida bildinājums, bet viņa droši var apgalvot, ka vīra materiālu ir atradusi.

Koknesē jaunā sieviete labprāt stāda ziedus, pastaigājas ar suņiem, pļauj mauriņu, spēlē galda spēles, apmeklē teātri – ņem no dzīves visu, ko tā sniedz.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Iestādīju samtenes, jo viņas zied visu vasaru un ir skaistas, arī lilijas iestādīju, bet viņas, cik ātri uzzied, tik ātri novīst, vēl man aug celozijas, tās arī priecē acis visu vasaru,” priecīgi nosaka Melita.

Tā kā mūziķes puķu dārziņš vēl nav tik liels, tad draugi nesaņem viņas audzētus ziedus, bet Melita plāno izveidot palielu puķu dārzu un iepriecināt svētkos savus mīļos.

Melita uzskata, ka skaisti ir dāvināt paša audzētus ziedus, vai pļavā salasītus, jo tad šiem ziediem ir pievienotā vērtība. Lauku burvība, miers, iespēja iedzert rīta kafiju, stāvot uz lievenīša, ir tas, kas sajūsmina jauno mākslinieci!

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm