tv3.lv

”X Faktora” skatuvi beidzot satricina reāls šlāgeris; zāle ārdās sajūsmā

2018. gada 9. septembrī 21:27

”X Faktors” ir šovs, kurā tiek gaidīti dažādu mūzikas stilu darboņi. Realitātē izpildot ko citu ne MTV kanāla formātu, dziedātāji izkrīt jau pirmajās kārtās. Kā vienu no piemēriem var nosaukt šlāgermūzikas izpildītāju Lauri Neilandu, kurš spēja panākt, ka visa zāle dejo, priecājas, bet no žūrijas sastāva tikai dziedātājs Intars Busulis novērtēja mākslinieka sniegumu.

Divdesmit gadus vecais gulbenietis Lauris raidījumā atklāja, ka jau trīs gadu vecumā, piedaloties bērnu vokālajā konkursā ”Cālis”, sapratis, ka vēlas atrasties uz skatuves.

Dziedātājs sevi raksturo, kā klusu, bet interesantu jaunu vīrieti, tomēr, iepazīstot viņu tuvāk atklājas arī viņa jautrā puse.

Māksliniekam patīk latviešu estrādes mūzika, šlāgermūzika, viss, kas skan ballēs. Cilvēki var dejot, visi zina vārdus un dzied līdzi, priecājas. Kā mīļāko grupu Lauris nosauc ”Galaktiku”.

Šovu šlāgermūzikas izpildītājs nevar salīdzināt ar neko, tas tik ir mērogs! Tā ir iespēja parādīt plašākai publikai sevi, savu sniegumu. Pagaidām šova skatuve ir lielākā uz kādas uzstājies Lauris.

Neilands paziņo, ka no Intara un Aijas cer saņemt JĀ, bet no Reiņa jau apzinās, ka saņems NĒ. Lauris respektē Reini, bet no Intara nebaidās, kā nekā Intars ir ļoti jauks un draudzīgs žūrijas loceklis.

Šova pretendents centās, iekarot žūriju un skatītājus izpildot grupas ”Forte” dziesmu ”Pēdējā mīlestība”.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Jau atskanot pirmajām mūzikas taktīm Sējāns metas deju ritmos un beigu beigās nodejo visu dziesmu. Drīz vien viņa piemēram sekoja ieraksta skatītāji, kuri dejoja, smaidīja, priecājas un dziedāja līdzi Laurim. Dziesmas beigu daļā arī Busulis izlemj, ka ir vērts izkustināt kājas mūzikas ritmā.

Hītam izskanot zālē atskanēja mežonīgi aplausi, kuru atbalstīts Intars paziņoja, ka sniegums bija stabils, nodziedāts jaudīgi. Tomēr ir jautājums, cik elastīgs Lauris ir citos mūzikas formātos?

Aija neslēpj, ka slāgeris arī ir vajadzīgs. Tas vienmēr ir bijis un vienmēr būs. Konkrētā dziesma ir vecā kaluma šlāgeris.

Reinis paziņo, ka bez šāda vecā kaluma vai vienalga kāda cita kaluma šlāgera varētu iztikt un nekas slikts ar viņu nenotiktu.

Beigu beigās gan Reinis, gan Aija uzstāšanos novērtēja ar NĒ, bet Intars ar JĀ.

Pēc uzstāšanās Busulis devās aizskatuvē un teica Laurim, lai neklausās Aiju un Reini, lai turpina darīt to, ko dara, ka viss ir forši un viņam izdodas.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm