tv3.lv

”X Faktora” šlāgerists Lauris: Esmu parasts cilvēks un jūtu, ko vajag publikai. Tie noteikti nav paši jaunākie hiti

Lielāko ažiotāžu pirmajā šova ”X Faktors” raidījumā radīja šlāgermūzikas izpildītājs Lauris Neilands, kurš izpildīja grupas ”Forte” dziesmu ”Pēdējā mīlestība”. Priekšnesums lika zālei celties kājās, dejot, dziedāt, priecāties un sajusties kā īstā ballē. Neskatoties uz ceturtā žūrijas locekļa – skatītāju sajūsmu, žūrija izlēma, ka Lauris neturpinās cīņu par iekļūšanu ”X Faktorā”.

2018. gada 10. septembrī 14:45

Sarunā ar portālu Skaties.lv Lauris neslēpj, ka izlēma piedalīties šovā, jo iespaidojies no apkārtējo cilvēku spiediena. Draudzene, vecāki, radi un draugi teikuši, lai viņš piedalās, tāpēc arī mākslinieks izlēma pamēģināt!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

”Savu sniegumu novērtēju pozitīvi, esmu pilnībā izdarījis to, ko biju plānojis izdarīt, un nav ne mazākās vēlmes nožēlot to, ko sniedzu savā priekšnesumā.

Pievērsos šlāgerim jau no mazotnes, jo nav nekā labāka par estrādes mūziku! Populārās dziesmas nāk un iet, ik pēc mēneša ir jaunas, bet uzliec kādā tusiņā ”Kaiju”, visi dziedās līdzi. Esmu parasts cilvēks un jūtu, ko vajag publikai, un tie noteikti nav paši svaigākie hiti!” nosaka Lauris.

Spēlēt šlāgermūziku Lauri mudina publika, nav iemesla dziedāt dziesmas, kurām nevar dziedāt līdzi, tautai taču vajag kopības sajūtu!

Mākslinieks lielākoties uzstājas svinīgos pasākumos, kāzas, dzimšanas dienas ballītes, korporatīvi pasākumi un publiskas balles ir tas, kur viņu iespējams redzēt visbiežāk.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

”Ir ļoti liels mīts par to, ka balles apmeklē tikai ”vecā” gājuma cilvēki, muļķības! Jaunieši sastāda aptuveni 80% no auditorijas, kuri apmeklē publiskos pasākumus un zaļumballes!” atklāj Lauris.

Lauris pats rada dziesmas, viņš ir autors tikai mūzikai, dziesmu vārdiem un aranžijai ir palīgi. Līdz šim ir radītas četras dziesmas, taču jau drīzumā būs turpinājums. Ballēs tiek izpildīti arī populāru šlāgeru mākslinieku hīti. Neilands uzstājas bez grupas, dzied viņš viens un piespēlē sev sintezatoru.

”Šlāgeraptauja vienmēr ir pozitīvs variants kurā piedalīties, taču sapnis būtu ierakstīt dziesmu kopā ar kādu populāru estrādes mākslinieku, piemēram, Lieni Šomasi, vai Aiju Andrejevu,” smaida Lauris.

Runājot par faniem, Lauris paziņo, ka nevajag būt mūziķim, lai iegūtu fanus, viņi ir visiem, taču mēs ne vienmēr par viņiem zinām. Lauris konkrēti nezin vai viņam ir fani, bet nešaubās, ka tādi ir.

Lauris jau vairākus gadus ir laimīgs ar savu otro pusīti. Savu meiteni viņš sauc par pašu daiļāko, skaistāko un mīļāko.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

”Mīļotā, protams, ir greizsirdīga par to, ka vakaros un naktīs neesmu bieži vien mājās un viņa nezin, ko es daru pasākumos. Taču tam ir radīta uzticība un karma, un mēs esam laimīgi. Esmu pārliecināts, ka mīļotā ir laimīga, un jūtas īpaša esot man blakus,” tā Lauris.

Muzikāli ”X Faktors” nav izdzēsis šlāgermūzikas izpildītāja vēlmi uzstāties un priecēt cilvēkus ar mūziku. Mūzika ir un būs liela daļa Laura dzīves. Koncerti, balles un jaunu dziesmu ieraksti nav aiz kalniem!

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm