tv3.lv

"X Faktora" zvaigzne Dagnis Roziņš izdod singlu "Baudām pakļaujos"

Dagni Roziņu plašāka publika iepazina oktobra sākumā, kad kļuva par vienu no šova “X Faktors” finālistiem. Jaunais dziedātājs neapstājas un šova pusfināla nedēļā plašākas sabiedrības vērtējumam nodevis savu otro singlu ar nosaukumu “Baudām pakļaujos”.

2019. gada 8. decembrī 13:27

“Kā jauni cilvēki apzināmies, ka pienāks brīdis, kad dzīvē iestāsies jauns posms un mēs vairs nevarēsim baudīt dzīvi ierastajā ritmā. Tomēr mūsu uzdevums ir ļauties mirklim,” dziesmas vēstījumu atklāj Dagnis.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Dziedātājs stāsta, ka dalīties ar oriģinālmūziku ir baisi, bet, jo vairāk viņš publiski izpilda savas dziesmas, jo mazāk baisi tas šķiet. Pienāk brīdis, kad saproti, ka dziesmas vēstījums ir tas, ko gribi pateikt, cilvēki to var pieņemt, var nepieņemt – tāds ir viņa skatījums, un viņš ir gana drosmīgs, lai dalītos.

Jaunā dziesma tapusi sadarbībā ar “IN! Music”, kas ir platforma, kas apvieno jaunus, talantīgus, mērķtiecīgus cilvēkus, kuri savas prasmes un idejas vēlas realizēt jaunā līmenī. Tiekšanās pēc ārzemju industrijas standartiem un kvalitātes ir neatņemama sastāvdaļa, lai karjera sasniegtu nepieciešamos augstumus.

“Šis darbs mani iedrošināja izkāpt no savas komforta zonas un radīt ko jaunu, pievēršot uzmanību pat vissīkākajām detaļām. Uzskatu, ka Dagnis ir viens no talantīgākajiem, jaunajiem mūziķiem, kas ir konkurētspējīgs ne tikai Latvijas mūzikas industrijā, bet arī ārzemēs,” saka dziesmas un “IN! Music” producents Roberts Memmēns, kurš šovā “X Faktors” startēja pirms gada.

Dziesmai tapis arī liriku video, par ko autors Arvis Belovs stāsta: “”Līdz šim “IN! Music” esam darbojušies saskaņošanas veidā, bet šoreiz pats ar savu iniciatīvu un risku iedomājos par kādu ideju, nevienam to nesaprotot.

Pateicoties zināšanām un pieredzei projekcijas konkursā, iedomājos, ka to pašu izmanto lielos koncertos, tad nu es vēlējos uzburt tādu kā skatuvi ar reāli telpiskiem objektiem, piefilmējumiem un ar montāžu ritmā panākt šo nestandarta liriku video ideju.”

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Sākumā Dagnis dziedājis solo, bet nu ir gan solo mākslinieks, gan vokālās grupas “Insomnia” dalībnieks.

Dziedātājs stāsta, ka dziedāt grupā ir sarežģīti ne tāpēc, ka jāapspiež savs ego, jo esi viens no grupas, bet tāpēc, ka, darbojoties muzikālā apvienībā, ir daudz labāk jāprot kontrolēt balsi, lai iekļautos skanējumā.

Dagnis Roziņš uzstāsties kopā ar vokālo grupu “Insomnia”, 13 Ziemassvētku koncertos visā Latvijā, kā arī gatavojas sava debijas albuma publicēšanai.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm