tv3.lv

”X Faktora” zvaigzne Reinis Liepa pilnībā atteicies no alkohola un bohēmas

Šova ”X Faktors” zvaigzne, grupas ”Street Conference” līderis Reinis Liepa aktīvi strādā pie jauna muzikāla materiāla, daudz laika pavada meditējot, baudot dabu kopā ar dēlu un mīļoto sievieti Veltu. 2020. gads nesis vairākas korekcijas mūziķa dzīvē – viņš atteicies no alkohola lietošanas, mūžībā devusies viņa mamma, kas motivē Reini vēl vairāk pievērsties veselībai.

2020. gada 10. decembrī 16:35

Sarunā ar portālu Skaties.lv Reinis stāsta, ka jau kopš vasaras ir pilnībā atteicies no alkohola.

”X Faktorā” iepazītais ielu mūziķis Reinis Liepa pastāsta, kā izdzīvojis laikā, kad visi uzturējušies mājās

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

”X Faktora” zvaigzne Reinis Liepa salīdzina spēlēšanu uz ielas Latvijā un ārzemēs

Viņš apzinās, ka nevar apgalvot, ka nekad vairs nelietos grādīgos dzērienus, bet pagaidām ir nopietni nolēmis atturēties un uz ilgu.

”Iespējams, uz Līgo svētkiem simbolisti iedzeršu aliņu, bet tā minimāli. Kaut gan eksistē bezalkoholiskais alus, kas ir labs aizstājējs. Visā visumā – esmu nolēmis izslēgt alkoholu no savas dzīves,” smaida Reinis.

Lielu lomu tajā, ka Reinis atsakās no alkohola, spēlē viņa dēls. Mūziķis vēlas, lai atvase lepojas ar viņu, vēlas līdzināties un, lai viņš spēj nodrošināt dēlam labu nākotni. Tēva loma šova zvaigznei ir būtiska, nu viņš apzinās, cik ļoti.

”Bohēma ir tas, kas iedod ”odziņu” rokmūzikai, bet noņem produktivitāti. Man ir daudz par ko rakstīt arī kad ir skaidrs prāts. Tas ir mīts, ka rokmūziķa dzīve iet roku rokā ar alkoholu. Piemēram grupas ”Red hot chilli peppers” līderis jau vairāk nekā desmit gadus nelieto alkoholu un grupa ir ļoti iemīļota,” skaidro Reinis.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Mūziķis priecājas, ka viņam vairs nav paģiru, netiek “pazaudēta” nākamā diena pēc ballītes, un viņš atceras visu, kas notiek un kas jāizdara.

Dziedātājs uzsver, ka viņš vairāk un kvalitatīvāk spēj izdarīt, kā arī ietaupās nauda, kas šajā laikā ir ļoti būtiski.

”Pēc lēmuma nedzert draugi nav pazuduši. Varbūt kādas kompānijas, bet tie nebija mani čomi, bet cilvēki ar kuriem mēdzu ballēties. Draugi ņem no manis piemēru un arī veselīgāk dzīvo. Dēls, mana meitene un draugs Toms Bahs mani iedvesmoja, nu ceru iedvesmot citus,” smaida Reinis.

Rokmūziķis nenoliedz, ka kādreiz savā draugu lokā bijis galvenais “ballīšu dzīvnieks”, nu šis posms viņa dzīvē ir noslēdzies.

Mammas nāve vairāk likusi aizdomāties par veselību, to ka, neviens no mums nav mūžīgs, cik liela vērtība ir veselībai un laikam, ko pavadām ar mīļajiem. Reinis sācis vairāk piedomāt pie tā, ko ēd – skaidrs prāts rada lielāku interesi par to.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

”Daudz laika pavadu kopā ar meiteni un dēlu. Parasti dodamies pie dabas. Gāju pārgājienā uz Pokaiņu mežu. Apmeklēju enerģētikas kursus, kas palīdz attīrīt čakras. Pirms visu “aizslēdza” gāju uz meditācijas kursiem, nu mācos meditēt mājas apstākļos,” par brīvā laika pavadīšanu pastāsta Reinis.

Vēl bez tā visa nepārtraukti tiek strādāts pie jauna muzikālā materiāla, lai tikai virzītos uz priekšu un izpaustu radošumu.

Video: Reinis Liepa un grupa ”Street Conference” stundas laikā nofilmē pirmo videoklipu

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm