tv3.lv

"Žūrijas uzjautrināšanos par "Pēdējo vēstuli" neuztveru personīgi." Artis Zaķis par izbalsošanu no šova

1.decembra vakarā “X Faktoru” pameta Artis Zaķis, šova laikā jaunietis nav jutis, ka tiešraide būs viņam liktenīga. Artis nosauc savu šova favorītu, kā arī pastāsta, kā bijis stāvēt uz izbalsošanas svītras kopā ar savu draugu.

2019. gada 3. decembrī 10:50

Pirms piektās tiešraides Artis daudz nav domājis – viņam nāksies aiziet no šova, vai tomēr nē. Viņš domājis par priekšnesumiem un dziesmām, kas būs jādzied.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“X Faktora” pusfinālā neiekļūst “Rozes” un Artis Zaķis

Artis uzskata, ka visiem dalībniekiem bija interesanti un labi šovi, tāpēc viņš īsti nav zinājis, kuram būs jādodas mājās.

“Visvairāk man pietrūka dažādības. Varbūt nebija jūtama īpaša izaugsme, jo dziesmas emociju un skaņas ziņā bija samērā līdzīgas. Iespējams arī stress mani pārvarēja un nevarēju pasniegt “Chandelier” tik labi, cik vēlējos,” sarunā ar portālu Skaties.lv stāsta Artis.

Šova dalībnieks uzskata, ka palikšanu šovā veido fanu atbalsts un žūrijas personīgais viedoklis.

Artis Zaķis priecājas, ka vakara tiešraidei varējis izveidot īstu priekšnesumu

“Žūrijas uzjautrināšanos par “Pēdējo vēstuli” neuztveru personīgi. Visiem, izņemot Maratu, tās tomēr bija 3 – 4 minūtes sava veida izklaides. Lai arī esmu darījis daudz darba, strādājot ar priekšnesumiem, viņi par to tik konkrēti nedomā. Tāpēc žūrijai par manis aizvainošanu arī nebūtu jādomā,” nopietni nosaka Artis.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Artis piebilst, ka būt uz izbalsošanas svītras bijis sarežģīti. Viņi ar Klāvu šova laikā ir sadraudzējušies, tātad nekādā veidā nevar būt patīkami sacensties savā starpā.

Noklausies “Pēdējo vēstuli”!

Dziedātājs stāsta, ka gan viņš, gan Klāvs pārdzīvojis, kā nekā neviens no viņiem nav vēlējies redzēt otra izbalsošanu.

“Kaut kādu iemeslu dēļ saņēmām zemāku balsu skaitu nekā citi. Tā vienkārši “X Faktors” darbojas. Esmu pilnībā pārliecināts, ka mans lielākais ieguvums no šī šova ir draugi,” tā Artis.

Foto: Artis Zaķis un Reinis Liepa dzīro “Ezītī miglā”

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reinis Sējāns Arta Zaķa priekšnesumu novērtē kā “smagnēju”

Dalībniekus jaunietis raksturo kā interesantus, jaukus un talantīgus cilvēkus. Viņš priecājas, ka bijusi iespēja iepazīties un sadraudzēties. Jaunietis ir drošs, ka viss tas, ko viņi kopā pārdzīvojuši vienos viņus uz mūžu.

“Godīgi un objektīvi vērtējot, es gribu, lai Klāvs uzvar. Viņā jūtu visvairāk potenciālu un redzu vislielāko dažādību, kas manuprāt ir ļoti būtiski, lai tālu tiktu,” favorītu nosauc Artis.

Artim pagaidām nav konkrētu nākotnes plānu. Viņš turpinās darboties mūzikā, rakstīt dziesmas, jo mūzika viņam ir ļoti tuva.

“X Faktora” dalībnieks Artis Zaķis par matu krāsošanas eksperimentiem un apkārtējo cilvēku reakciju

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm