Bez seksa līdz pat kāzām: kādi ir plusi un mīnusi?

13. martā 18:01

Pietaupīšanās kāzu naktij šķiet tāda aizvēsturiska tradīcija, tomēr arī modernajā pasaulē diskusijas par šo tematu nerimst. Pieredzes un uzskati, kas to atbalsta vai sauc par muļķībām, spraigā diskusijā šovā “Zilonis studijā”.

Pie vadītāja Oskara Lepera viesojas Elīna un Nauris Didrihsoni, kas atturējās no seksa pirms laulībām, un viņu kopējā pirmā nakts bija kāzu nakts, seksoloģe Kristīne Balode, Aleks Berzina, kas ierobežojumus un atturēšanos uzskata par muļķībām.

Arī 21. gadsimtā rietumu pasaulē joprojām populāra ir iniciatīva “Īsta mīlestība gaida”, kas paģēr atturēties no dzimumattiecībām līdz oficiālu laulību noslēgšanai. Savukārt, piemēram, Indonēzijā pat parlamentā izskatīts jautājums par sodu piemērošanu “nevainības saglabāšanas” likuma pārkāpējiem. Kāpēc? Kādi ir ieguvumi, kādi mīnusi? Diskusija ar dažādiem argumentiem par un pret šīs tradīcijas saglabāšanu 21. gadsimtā.

Ja arī tev ir pieredze vai pārdomas par sarunu šovā runāto, aicinām dalīties ar savu viedokli šā raksta komentāros. Raidījuma mērķis ir vairot toleranci un izpratni sabiedrībā.

“tv3.lv” aicina būt iecietīgiem un empātiskiem kā reālajā, tā digitālajā vidē, rakstot komentārus. Atgādinām, ka arī komentāros pausto viedokli un tā rakstītājus regulē normatīvie akti.

Sarunu šovu “Zilonis studijā” no pirmdienas līdz ceturtdienai  pulksten 17.00 skaties kanālā TV3 un pēc tam arī portālā “tv3.lv” un platformā “TV3Play”, kur pieejams arī viss raidījuma arhīvs.

Sarunu šovā “Zilonis studijā” Agnese Drunka un Oskars Lepers aicina dažādu jomu pārstāvjus, lai diskutētu par ērtiem un ne tik ērtiem tematiem, par kuriem reizēm vairāmies runāt publiski.

Piesaki savu “ziloni” – tēmu, par kuru vēlētos dzirdēt kādā no 2.sezonas raidījumiem!


  Lauciņi, kas apzīmēti ar *, ir jāaizpilda obligāti!

  Ziņo par kļūdu rakstā

  Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

  Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

  Saturs turpinās pēc reklāmas

  Reklāma

  Saturs turpinās pēc reklāmas

  Reklāma

  Saturs turpinās pēc reklāmas

  Reklāma

  Saturs turpinās pēc reklāmas

  Reklāma

  Saturs turpinās pēc reklāmas

  Reklāma

  Saturs turpinās pēc reklāmas

  Reklāma

  Saturs turpinās pēc reklāmas

  Reklāma

  Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm