tv3.lv

Mūsdienu sievietes izaicinājums – dzīvot sev vai kļūt par mammu? “Zilonis studijā” par vēlajām grūtniecībām

Vai un kādi tajā ir riski – par to diskutē studijas viesi, izstāstot arī aizkustinošo Ineses Prisjolkova, kas savu pirmo bērniņu sagaidīja 48 gadu vecumā, pieredzi – ko nozīmē brīdi “kļūt par mammu” gaidīt 28 gadus. Ar kādām grūtībām nākas saskarties pāriem, kuri izmisīgi vēlas bērnus? Tomēr tikpat pamatota un argumentēta ir arī gados jaunās sabiedrības daļas attieksme, kuru temati par pēcnācējiem vienkārši garlaiko un nav aktuāli.

Pie raidījuma vadītājas Agneses Drunkas sarunu šovā “Zilonis studijā” viesojas  jaunā, superveiksmīgā uzņēmēja Egija Gailuma, kura ģimeni, vismaz šobrīd, neplāno un ir pārliecināta, ka bērns nevar būt sievietes vērtības mērs, Inese Prisjolkova, kura savu pirmo bērnu pasaulē laidusi gandrīz 48 gadu vecumā, un pieredzējusī ginekoloģe Dace Matule.

Jāpiebilst, ka raidījuma noslēgumā Ineses dēls un vīrs mammai sagādāja skaistu pārsteigumu, pateicībā par visu, ko viņa devusi.

Ja arī tev ir pieredze  vai pārdomas par sarunu šovā runāto, aicinām dalīties ar savu viedokli šī raksta komentāros. Raidījuma mērķis ir vairot toleranci un izpratni sabiedrībā.

“tv3.lv” aicina būt iecietīgiem un empātiskiem kā reālajā tā digitālajā vidē, rakstot komentārus. Atgādinām, ka arī komentāros pausto viedokli un tā rakstītājus regulē normatīvie akti.

Sarunu šovu “Zilonis studijā” no pirmdienas līdz piektdienai pulksten 17.00 skaties kanālā TV3 un pēc tam arī portālā “tv3.lv” un platformā “TV3Play”, kur pieejams arī viss raidījuma arhīvs.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm