Plastiskā ķirurģija: vai cilvēki kļūs vienādi un kādi ir riski veselībai?

8. martā 18:03

Novecošana skar ikvienu, tāpat kā jebkuram cilvēkam ir lietas un vietas, kas savā ķermenī nepatīk vai patīk mazāk. Vai risinājums ir plastiskā operācija? Vai tā glābj vai kaitē? Par to šajā “Zilonis studijā” raidījumā.

Pie vadītāja Oskara Lepera studijā viesojas dziedātāja Elīna Gluzunova, kas veikusi krūšu operāciju, uzņēmēja, skaistumkopšanas impērijas “Kolonna” dibinātāja Ieva Plaude, kas nesen veikusi apjomīgu sejas plastisko operāciju, plastikas ķirurgs Jānis Zaržeckis un attālināti pieslēdzas arī modele Viktorija Vailda, kas savu ķermeni un seju pārveidojusi daudzās plastiskajās operācijās.

Plastiskajām operācijām un riskiem sevi bieži vien pakļauj pilnīgi veseli cilvēki. Iespējams, tas arī ir viens no iemesliem, kāpēc tās joprojām tiek tik pretrunīgi vērtētas. Arī raidījuma diskusijā piedalās viesi ar atšķirīgu pieredzi un viedokļiem.

Ja arī tev ir pieredze vai pārdomas par sarunu šovā runāto, aicinām dalīties ar savu viedokli šā raksta komentāros. Raidījuma mērķis ir vairot toleranci un izpratni sabiedrībā.

“tv3.lv” aicina būt iecietīgiem un empātiskiem kā reālajā, tā digitālajā vidē, rakstot komentārus. Atgādinām, ka arī komentāros pausto viedokli un tā rakstītājus regulē normatīvie akti.

Sarunu šovu “Zilonis studijā” no pirmdienas līdz piektdienai pulksten 17.00 skaties kanālā TV3 un pēc tam arī portālā “tv3.lv” un platformā “TV3Play”, kur pieejams arī viss raidījuma arhīvs.

Sarunu šovā “Zilonis studijā” Agnese Drunka un Oskars Lepers aicina dažādu jomu pārstāvjus, lai diskutētu par ērtiem un ne tik ērtiem tematiem, par kuriem reizēm vairāmies runāt publiski.

Piesaki savu “ziloni” – tēmu, par kuru vēlētos dzirdēt kādā no 2.sezonas raidījumiem!


  Lauciņi, kas apzīmēti ar *, ir jāaizpilda obligāti!

  Ziņo par kļūdu rakstā

  Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

  Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

  Saturs turpinās pēc reklāmas

  Reklāma

  Saturs turpinās pēc reklāmas

  Reklāma

  Saturs turpinās pēc reklāmas

  Reklāma

  Saturs turpinās pēc reklāmas

  Reklāma

  Saturs turpinās pēc reklāmas

  Reklāma

  Saturs turpinās pēc reklāmas

  Reklāma

  Saturs turpinās pēc reklāmas

  Reklāma

  Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm