tv3.lv

Skaties pirmo sarunu šovu “Zilonis studijā” un izsaki viedokli: zaimojošie interneta komentāri – mūsu sabiedrības spogulis?

19. septembrī 18:55

Ir tāds teiciens – latvieša mīļākais ēdiens ir otrs latvietis – un interneta komentāri tam ir spilgts apliecinājums. Jaunais sarunu šovs “Zilonis studijā” pēta, kur un kā rodas ķengas internetā un, kāpēc viens otru tik sāpīgi sitam? Kādi temati komentārus izpelnās visbiežāk, kā uz to reaģē iesaistītie, kā viņu tuvinieki un, kur ir robeža, kas par ķengām jāatbild likuma priekšā?

Raidījumā par to, kā komentāri “situši”, pieredzē dalās TV personība Rūta Dvinska, sociālo mediju eksperts Vilhelms Meisters, tehnoloģiju eksperts un aktīvs komentētājs Kristaps Skutelis, kā arī par juridiskiem jautājumiem un atbildību stāsta zvērināts advokāts Mārcis Krūmiņš. Tāpat futbolists Kaspara Gorkša video komentārā stāsta par sportistu reakciju uz komentāriem, bet Rūtas Dvinskas tētis atklāj, kā ģimene reaģē uz ķengām. Tēta stāsts bija kā pārsteigums Rūtai, jo viņa nezināja, ka tāds materiāls raidījumā būs.

Sarunu šovu vada Agnese Drunka.

Ja arī tev ir pieredze kā komentētājam, esi saskāries ar naidīgiem vai diskriminējošiem komentāriem vai arī vienkārši vēlies pastāstīt savu piedzīvoto, raksti un dalies ar savām pārdomām komentāros pie šī raksta.

“tv3.lv” aicina būt iecietīgiem un empātiskiem kā reālajā tā digitālajā vidē, rakstot komentārus. Atgādinām, ka arī komentāros pausto viedokli un tā rakstītājus regulē normatīvie akti.

Sarunu šovu “Zilonis studijā” no pirmdienas līdz piektdienai pulksten 17.00 skaties kanālā TV3 un pēc tam arī portālā “tv3.lv” un platformā “TV3Play”, kur pieejams arī viss raidījuma arhīvs.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm