tv3.lv

Tetovējumi, operācijas, amputācijas – skaistums vai sevis izkropļošana? "Zilonis studijā" par ķermeņa modifikācijām

Kā veicināt cilvēku, kas izdarījuši šādu izvēli, pieņemšanu sabiedrībā un darba tirgū? Un vai ķermeņa modifikācijām ir robeža? Vai locekļu amputācija pēc paša vēlēšanās ir robeža?

Pie “Zilonis studijā” vadītāja Oskara Lepera viesojas tetovētāja ar šķeltu mēli, elfa ausīm un desmitiem tetovējumu Sofija Valtere, antropoloģe, Latvijas kultūras akadēmijas rektore un kultūras eksperte Rūta Muktupāvela un bārmene Ance, kura savu zilo matu un daudzo tetovējumu dēļ saskārusies ar diskrimināciju darba tirgū.

Ja arī tev ir pieredze, kas saistīta ar ķermeņa modifikācijām, diskrimināciju tetovējumu, pīrsingu dēļ vai tieši otrādi – vari dalīties ar labiem piemēriem, raksti un dalies ar to komentāros pie šī raksta.

“tv3.lv” aicina būt iecietīgiem un empātiskiem kā reālajā, tā digitālajā vidē, rakstot komentārus. Atgādinām, ka arī komentāros pausto viedokli un tā rakstītājus regulē normatīvie akti.

Skaties sarunu šovu “Zilonis studijā” no pirmdienas līdz ceturtdienai pulksten 17.00 kanālā TV3, bet pēc tam bezmaksas platformā TV3Play un portālā “tv3.lv”.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm