Vai vajadzētu legalizēt "zālīti"? Dažādu viedokļu paudēji lauž šķēpus "Zilonis studijā"

14. martā 18:04

Ir valstis un teritorijas, kur marihuāna tāpat kā alkohols ir atļauta apreibināšanās viela, citur to drīkst izmantot medicīniskiem mērķiem, lai atvieglotu ciešanas, bet, vai brīdī, kad narkotiku izplatība valstī pieaug, būtu pareizi aktualizēt “zālītes” legalizācijas jautājumu Latvijā. Par to sarunu šovā “Zilonis studijā”.

Pie raidījuma vadītājas Agneses Drunkas studijā viesojas politikas eksperts Jurģis Liepnieks, (“Ghetto Games” dibinātājs, sportists Raimonds Elbakjans, mūziķis Horens Stalbe un narkologs, bērnu psihiatrs Artjoms Baharevs.

Lai gan mediķi brīdina, ka marihuāna aizliegto vielu sarakstā ir ne bez pamata, daudzi iestājas par tās legalizāciju. Studijā tiek lauzti šķēpi, apstrīdot dažādus pētījumus, diskutējot par šīs vielas bīstamību un izplatību sabiedrībā.

Ja arī tev ir pieredze vai pārdomas par sarunu šovā runāto, aicinām dalīties ar savu viedokli šā raksta komentāros. Raidījuma mērķis ir vairot toleranci un izpratni sabiedrībā.

“tv3.lv” aicina būt iecietīgiem un empātiskiem kā reālajā, tā digitālajā vidē, rakstot komentārus. Atgādinām, ka arī komentāros pausto viedokli un tā rakstītājus regulē normatīvie akti.

Sarunu šovu “Zilonis studijā” no pirmdienas līdz ceturtdienai pulksten 17.00 skaties kanālā TV3 un pēc tam arī portālā “tv3.lv” un platformā “TV3Play”, kur pieejams arī viss raidījuma arhīvs.

Sarunu šovā “Zilonis studijā” Agnese Drunka un Oskars Lepers aicina dažādu jomu pārstāvjus, lai diskutētu par ērtiem un ne tik ērtiem tematiem, par kuriem reizēm vairāmies runāt publiski.

Piesaki savu “ziloni” – tēmu, par kuru vēlētos dzirdēt kādā no 2.sezonas raidījumiem!


  Lauciņi, kas apzīmēti ar *, ir jāaizpilda obligāti!

  Ziņo par kļūdu rakstā

  Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

  Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

  Saturs turpinās pēc reklāmas

  Reklāma

  Saturs turpinās pēc reklāmas

  Reklāma

  Saturs turpinās pēc reklāmas

  Reklāma

  Saturs turpinās pēc reklāmas

  Reklāma

  Saturs turpinās pēc reklāmas

  Reklāma

  Saturs turpinās pēc reklāmas

  Reklāma

  Saturs turpinās pēc reklāmas

  Reklāma

  Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm