Tavs personīgais ”StarFM” šoferis – iespēja doties īpašajā muzikālajā braucienā uz un no darba ar jauno “Nissan Qashqai”!

6 komentāri
Tavs personīgais ”StarFM” šoferis – iespēja doties īpašajā muzikālajā braucienā uz un no darba ar jauno “Nissan Qashqai”!

”StarFM” savus klausītājus uzrunāja ar īpašu piedāvājumu – pieteikties atrakcijai, lai par Tavu personīgo šoferi kļūst kāds no radio dīdžejiem. Jānis Romanovskis un Māris Grigalis ir apņēmušies veselu nedēļu izvadāt savus radio klausītājus no rīta uz darbu un vakarā mājās. Drosminieki ir atrasti, laiks šovam.

Sadarbībā ar ”Nissan Qashqai” radio klausītājiem bija tā foršā iespēja pieteikties vēl kaut kam nebijušam – no rīta Māris Grigalis piebrauc pie tavām mājām, sagaida tevi pie mājas un aizved uz darbu. Bez šofera pienākumiem neizpaliks arī citas izklaides. Vakarā pie darba tevi gaidīs Jānis Romanovskis, lai droši tevi nogādātu mājās.

Pieteikumu skaits bija iespaidīgs, vairāk nekā 200 cilvēku vēlējās izbaudīt šo piedāvājumu, bet lielā loze un prieks tika tikai pieciem no visiem pieteicējiem. Ar bērniem, bez bērniem, celtnieki, medmāsas, kolekcionāri, pensionāri, mājsaimnieces un vēl un vēl, šāda veida aktivitāte Latvijā uzrunāja daudzus.

”Nissan Qashqai” tiek uzskatīts par ”krosoveru karali”, un tas ir arī pelnīti – aizvadītajā gadā Qashqai atguva Eiropas labāk pārdotā SUV titulu. Modernām tehnoloģijām aprīkotais pilsētas SUV turpina saglabāt savu pievilcību, ar jaunām aprīkojuma iespējām tuvojoties Premium līmeņa krosoveriem. ”Qashqai” bija pirmais korsovers, kas veiksmīgi definēja to, ko patiesībā vēlas pircēji – ģimenei draudzīga izmēra, modernu, bet praktisku auto ar bagātīgu aprīkojuma komplektu.

Tagad jaunais ”Qashqai” piedāvā jaunus un jaudīgākus dzinējus un 5 gadu garantiju. ”Qashqai” bāzes versijas cena ir no tikai 16 900 eiro, bet jau biznesa versija ar Premium klases aprīkojumu, automātisko ātrumkārbu un 160 ZS 1,3 l benzīna dzinēju tikai 22 990 eiro.

Lai pieteiktos izmēģinājuma braucienam vai uzzinātu vairāk par ”Qashqai”, apmeklējiet mājaslapu www.nissan.lv vai dodieties pie tuvākā ”Nissan” dīlera!

6 komentāri