tv3.lv

Trauku žāvētava zaudējusi savu funkciju un paliek par glabātuvi! “Dana ar kasti” palīdz atrisināt lielākās problēmas virtuvē!

2021. gada 3. decembrī 14:41

TV3 pēc nelielas pauzes atgriezies raidījums “Dana ar kasti”. Tajā tiek mācīts, kā savās mājās saglabāt kārtību vietās, kur to ir visgrūtāk uzturēt, vai kur tā nemaz nav bijusi. Kā sastrukturizēt mantas kas pieder, lai visam ir sava vieta un tam viegli var tikt klāt? Šādiem un citiem jautājumiem atbildes mēģina atrast Dana!

Šoreiz Dana viesojas pie Zanes, lai palīdzētu viņai ieviest kārtību vienā no svarīgākajām ikdienās telpām – virtuvi! Zanes lielākā problēma šajā telpā ir ietilpība un mantu daudzums, kas tajā atrodas.

Burkas, kas esot nākušas mantojumā, kā arī dārzeņi – sīpoli, burkāni un kartupeļi, tam visam papildus pannām un katliem jāatrod sava vieta!

Zane uzslavē, ka viņai ļoti patīk, kā Dana sakārto vidi sev apkārt, tādēļ ir īpaši priecīga, ka kārtība tiks ieviesta arī atvilknē, kur stāv garšvielas, jo tā esot ikdienā viena no noslogotākajām!

Zanes viena no lielākajām problēmām virtuvē ir tāda, ka trauku žāvētava pēc mazgāšanas ir zaudējusi savu funkciju un palikusi par trauku glabātuvi, jo vietas virtuvē ir tik, cik ir, kā arī, vieglāk visu atrast ja viss ir vienā vietā!

Dana vienmēr aicina telpās, kuras vajag uzfrišināt, uzreiz saprast to kas ir lieks, un kur tad paredzēta vieta! Ja tas uzreiz nav skaidrs, tad visus traukus nepieciešams izņemt, lai saprastu, cik kopā tie ir un kā ērtāk tos strukturizēt!

Daudzos gadījumos trauki tiek nolikti tālākajā vietā un par tiem tiek aizmirsts, tādēļ izlikšana no plaukta atver acis, kas tad patiesībā mums pieder!

Kā sakārtot virtuvi, skaties augstāk pievienotajā video!

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm