Tuvojas “X Faktors”, kas nozīmē, ka tuvojas arī “Extra Faktors”! Vai zini, kas ir vadījis šo šovu?

0 Komentāru
Tuvojas “X Faktors”, kas nozīmē, ka tuvojas arī “Extra Faktors”! Vai zini, kas ir vadījis šo šovu?

Latvijā šovs “X Faktors” ir piedzīvojis trīs sezonas, kas nozīmē, ka arī šovs “Extra Faktors” ir aizvadījis trīs sezonas. Kas ir “Extra Faktors”, jūs jautāsiet? Vienkārši sakot, tas ir šovs par šovu!

“Extra Faktors” apkopo labākos šova “X Faktors” momentus, aizkadrus un intervijas. Viss, kas palicis aiz kadra šovā, nokļūst “Extra Faktora” vadītāju rokās, taču vadītāji sveci netur zem pūra un visu atspoguļo arī skatītājiem.

Kopumā šovam “Extra Faktors” norisinājušās jau trīs sezonas. Katru sezonu raidījuma vadītāju sastāvs ir mainījies. Pirmajā “Extra Faktors” sezonā vadītāju lomā iejutās Rūdolfs Kugrēns, Kārlis Liepiņš un Kārlis Ķilkuts. Rūdolfs Kugrēns un Kārlis Liepiņš vairāk dzīvojās pa šova studiju, savukārt Kārlis Ķilkuts bija klāt “X Faktora” šova filmēšanā un aizkulisēs.

Otrajā šova sezonā vadītāju lomā nemainīgi palika komiķis Rūdolfs Kugrēns, taču par partneri sev blakus šoreiz ņēma radio SWH rīta balsi Sandu Deju. Abi šova vadītāji dzīvojās gan pa īpašo “Extra Faktora” studiju, gan aizkulisēm.

Trešajā šova sezonā vadītāju lomā iejutās raidījuma “Bez Tabu” žurnālistes Baiba Runce un Alise Kubiloviča. Abas meitenes cītīgi dzīvojās šova “X Faktors” aizkulisēs un parādīja visu, kas nebija redzams lielajā šovā.

Kas būs šīs sezonas šova vadītāji? Seko līdzi! Pirmā sērija jau 13. septembrī šeit, TV3Play un Go3!

0 Komentāru