tv3.lv

Bez Tabu ielūkosies “Netīrās veļas baļļā”

Arī TV3 raidījums Bez Tabu gatavojas 12.Saeimas vēlēšanām un raidījuma ietvaros tiks runāts par 100 gudrajām galvām Netīrās veļas baļļa rubrikā. Nenopietni nopietnā gaisotnē tiks tuvāk iepazīti Saeimas deputātu kandidāti. Rubrikas Netīrās veļas baļļa ietvaros tiks apskatīts, kuram ir lepnākā mašīna, lielākā māja, dārgākās drēbes un galvenais – par kādu naudu tas viss iegādāts? Skatieties Bez Tabu priekšvēlēšanu rubriku Netīrās veļas baļļa no 19.septembra darba dienās 19:30 un noslēdzošo, īpašo raidījumu 3.oktobra vakarā kanālos TV3 un TVPlay!

2014. gada 12. septembrī 17:07

Bez Tabu atklās deputātu patieso seju!

Kamēr Latvijas politiķi dažādos medijos un publiskās vietās realizē reklāmas kampaņas, lai aizmiglotu acis vēlētājiem un iegūtu viņu vēlību par labu sev, TV3 uzticamais draugs Bez Tabu nolēmis veikt godīgāko un objektīvāko priekšvēlēšanu rubriku Netīrās veļas baļļa. Raidījuma ietvaros desmit vakarus tiks vēstīts un pētīts topošais tautas kalpu saraksts, analizējot dažādus kritērijus. Tie būs katram vēlētājam viegli saprotami – kandidātu vecums, piederošie īpašumi, brīvā laika aizraušanās jeb hobiji, līdz šim iegūtā izglītība, darba pieredze, īpašumā esošās automašīnas, attiecību un ģimenes statuss, maciņa biezums jeb uzkrātie naudas līdzekļi un tas, par cik skaistu kandidātu atzīst citi. Bez Tabu rubrikas Netīrās veļas baļļa laikā tiks ne tikai apskatīts, kuri ir vecākie, jaunākie, bagātākie un talantīgākie kandidāti, bet arī jauniņie, kuri tiks pakļauti dažādām provokācijām. Vēlētāji labāk kā citi zina, ka deputāts jāskata nevis pēc cepures, bet pēc auto, mājas, sievas un grāmatu plaukta. Jo tieši šīs cilvēciskās lietas par cilvēku runā vairāk un tiešāk, nekā par dārgu naudu skaisti uzrakstītie priekšvēlēšanu solījumi.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Fināla mazgāšana

Kad desmit vakaru garumā Netīrās veļas baļļas ietvaros tuvāk būs iepazīti Saeimas deputātu kandidāti, būs laiks fināla mazgāšanai. 12.Saeimas vēlēšanu priekšvakarā, 3.oktobrī 19:30 Netīrās veļas baļļa piedzīvos finālu, kurā tiks apkopoti visi interesantākie fakti, ko kampaņas laikā būs izdevies atklāt. Interesantāko faktu apspriešanā piedalīsies arī studijā pieaicinātie viesi. Šajā īpašajā vakarā viss Bez Tabu raidījums būs veltīts tikai un vienīgi vēlēšanām un kandidātiem.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm