tv3.lv

Comedy Battle. Pēdējā sezona – otras iespējas nebūs

28. jūnijā TV kanālā 3+ sāksies šovs Comedy Battle. Pēdējā sezona. Šis ir visaizraujošākais un emocionālākais projekts. Noteikumu nav, galvenais ir prasme smīdināt.

2016. gada 26. jūnijā 12:00

No divdesmit tūkstošiem gribētāju tiesības piedalīties šovā ieguva simt sešdesmit, vairums no kuriem uzbrukumā dodas ne pirmo reizi. Uz Maskavu sabrauca apdāvināti humoristi no visas valsts, jo viņi zina, kas likts uz kārts – pieci miljoni rubļu un pēdējā ceļazīme uz Comedy Club. Vairāk nekā vilinoša balva, vai ne? Comedy Club.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Šova Comedy Battle pamatnoteikumi nemainās. Humoristi rādīs iepriekš sagatavotus numurus, jokus, miniatūras, bet žūrijas locekļi lems, kurš no viņiem pelnījis galveno balvu. Līdztekus sagatavotiem numuriem būs improvizācijas.

Kam izdosies sasmīdināt vadītāju Pāvelu Voļu un žūriju? Vieni šova dalībnieki par žūriju sajūsminās, citi šausminās. Jo žūrija ir tikpat emocionāla, cik paši dalībnieki. Tiesnešu vārdi ir labi pazīstami – Semjons Sļepakovs, Sergejs Svetlakovs, Oļga Buzova, Jūlija Ahmedova un Ruslans Belijs. Vai viņi saskatīs kādā no dalībniekiem dzirksteli, vai atklās gaišus prātus, vai visi joki žūrijai tā arī paliks tumša bilde?

Foto

Konstantīns Obuhovs, Comedy Battle. Pēdējā kauja radošais producents, saka: “Atrast humoristus ar katru gadu paliek aizvien grūtāk. Daudzi jau pabijuši uz Comedy Battle skatuves, kāds humoram atmetis ar roku, kāds ticis tālāk. Redzēsim, kas būs šoreiz. Varbūt nākamreiz piesaistīsim vecos, skatītājiem jau labi pazīstamos Comedy Club dalībniekus. Viņu starpā ir sevi apliecinājuši mākslinieki, kuri dažādu iemeslu dēļ neatbilst Comedy Battle formātam, bet citādi ir ļoti smieklīgi.”

Viena raidījuma viesis būs producents Makss Fadejevs. Īpaši Maksima vērtējumam Comedy Battle. Pēdējā kauja producenti, izņemot tradicionālos humoristiskos skečus, sagatavoja dažus muzikālus numurus, un katru producents novērtēja. Taču viens kolektīvs uz producentu atstāja tik spēcīgu iespaidu, ka viņš turpat, filmēšanas laikā, piedāvāja sadarbību.

Makss Fadejevs atklāja: “Man šī bija pirmā pieredze humoristiskā šova, taču, domājams, ne pēdējā. Man ļoti patika Comedy Battle filmēšana, jo patīk pats šovs. Vienu komandu jau nolūkoju. Domāju, ka viņi var darboties arī uz nopietnās skatuves, ne tikai uzstāties ar humoristiskiem numuriem. Pagaidām grūti teikt, kas no tā sanāks. Viss atkarīgs no pašiem, ne tikai no manis. Taču dziesmu es viņiem sacerēšu modernu!”

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Kuru Maksims Fadejevs izvēlējās? To jūs varēsiet uzzināt Comedy Battle. Pēdējā kauja jaunākajos raidījumos TV kanālā 3+ jau jūlijā.

Comedy Club vadītājs Gariks Martirosjans parādīsies žūrijā tikai finālā. Šova rīkotāji uzskata, ka tādējādi Garikam būs iespēja nolūkot Comedy Club jauno rezidentu ar svaigu skatienu.

Kas jādara, lai veiktu atlikušos soļus ceļā uz iecerēto mērķi? Tāds nieks – vislabāk jāuzstājas Comedy Battle pēdējā sezonā! Lai aizēnotu žūrijas acīs visus pārējos dalībniekus. Otras iespējas nebūs nevienam. Šī ir pēdējā iespēja, pēdējā Comedy Battle sezona.

Skaties Comedy Club. Pēdējā sezona TV kanālā 3+, sākot ar 28. jūniju, darbdienās plkst. 15:30.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm