tv3.lv

“Dallasa” atgriežas ar turpinājumu!

Tā pati ģimene, tā pati pilsēta, tikai ir pagājuši divdesmit gadi un bērni ir izauguši, bet cīņa par naudu, ietekmi un varu nav rimusies. Turi savus ienaidniekus tuvumā, bet ģimeni – vēl tuvāk, – pēc šāda principa tagad dzīvo ietekmīgā Jūingu dzimta leģendārā seriāla “Dallasa” turpinājumā. Skatieties seriālu no 21.septembra svētdienās 18:00 kanālā LNT!

2014. gada 5. septembrī 16:41

Tas bija 1978.gada 2.aprīļa vakars, kad televīzijas pirmizrādi kanālā CBS piedzīvoja un no pirmā acu mirkļa skatītāju simpātijas uz daudziem gadiem ieguva seriāls “Dallasa”. Ir pat aprēķināts, ka to skatījās aptuveni 300 miljoni cilvēku 57 dažādās pasaules valstīs. Vienu no pasaules veiksmīgākajiem seriāliem radīja producents Deivids Džeikobs, kurš 2012.gadā debitēja ar tā mūsdienu versiju. Jaunajā seriālā piedalās arī sākotnējā, leģendārās “Dallasas” aktieri, piemēram, Patriks Dafijs, Linda Greja, Lerijs Hagmans, Kens Kerčevals, Mičs Piledžī. Seriāla mūsdienu versijā jau pieminētajiem aktieriem pievienosies Džoss Hendersons, Džordana Brevstere, Džūlija Gonzalo un citi.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Aktieris un varonis kopā jau 35 gadus

Jūingu ģimenes galvu Bobiju Jūingu atveido 65 gadus vecais leģendārais aktieris P.Dafijs, kuru skatītāji iepazina un iemīlēja tieši 1978.gadā veidotajā seriāla “Dallasa” versijā. P.Dafijs par savu varoni B.Jūingu saka: ”Mēs viens ar otru esam kopā jau 35 gadus. Ir interesanti spēlēt varoni atbilstoši savam vecumam. Es kļūstu vecāks un viņš arī. Esmu izdzīvojis gan to, kāds B.Jūings bija jaunībā, gan tagad, kad viņš ir sasniedzis 65 gadu vecumu. Mainījies ir tas, ka B.Jūings ir kļuvis par vecāko valstsvīru un ģimenes patriarhu.”

“Dallasa” ir atgriezusies!

Pagājuši 20 gadi kopš leģendārā 70.-80. gadu seriāla “Dallasa” notikumiem. Abu bagātās un ietekmīgās Jūingu dinastijas pārstāvju, brāļu un tajā pat laikā lielāko ienaidnieku dēli Džons Ross un Kristofers ir pieauguši un turpina savu tēvu aizsāktās lietas. Viņi gan vada biznesu, gan cīnās par Jūingu dinastijas nākotni. Džons Ross ir līdzīgs savam tēvam, viņš ir orientēts uz naftas biznesu, naudu un skopumu. Kristofers ir līdzīgs Bobijam, viņu vairāk ieinteresē Sousforkas rančo saglabāšana un viņš iesaistījies uzņēmumā, kas vēlas attīstīt alternatīvo enerģiju. Abu brālēnu cīņa par saviem plāniem var sākties! Pirmā seriāla sērija sāksies, kad tuvosies Bobija adoptētā dēla Kristofera kāzas, un ģimenes drāma ar nodevību un noslēpumiem uzņems apgriezienus. Senā ģimenes konkurence pārkāpj paaudžu robežas, kad Džons Ross uz Jūingu zemes atrod naftu un vēlas attīstīt naftas atradnes.

Leģendārais aktieris Lerijs Hagmans

Jaunās sezonas atklāšanā Bobijs Jūings atradīsies arī pie sava brāļa J.R.Jūinga atveidotāja Lerija Hagmana kapa. Notikumi tā salikti, jo reālajā dzīvē aktieris L.Hagmans pēc ilgas cīņas ar vēzi mira 81 gada vecumā. L.Hagmans televīzijas skatītāju simpātijas iekaroja 1965.gadā seriālā Sapņoju par Džīniju, kurā attēloja jauku astronautu, kuru dzīvi kājām gaisā sagrieza skaista blondīne, ko attēloja Barbara Īdena. Taču pasaules slavu viņam atnesa seriāls “Dallasa”, kurā viņš attēloja korumpētu un negodīgu miljonāru J.R.Jūingu. Īvinga tēlā viņš iejutās 13.sezonu garumā līdz pat 1991.gadam. B.Jūinga atveidotājs P.Dafijs atklāj: ”Tagad esmu palicis vienīgais no brāļiem, tāpēc man būs jāparūpējas par visu. Centīšos nepievilt skatītājus!”

Tagad viss ir citādāk

P.Dafijs par filmēšanos jaunajās “Dallasas” sērijās: ”Es aptuveni divus gadus pavadīju, lai saprastu kā televīzija strādā mūsdienās, tehnoloģiju laikmetā. Tagad viss ir daudz citādāk kā 25 gadus atpakaļ. Jau no pirmā filmēšanas brīža nejutos komfortabli kameru pārvietošanās dēļ. Bija jāpaiet diviem gadiem, lai es justos gatavs filmēties moderno kameru priekšā.”

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm