tv3.lv

Dmitrijs Nagijevs atgriežas pie skatītājiem

Slavenā aktiera Dmitrija Nagijeva pielūdzēji drīz viņu varēs ieraudzīt pavisam svaigā ampluā komēdijseriālā “Fizruks”. Dmitrijs Nagijevs tēlo izsitēju, kurš, personisku motīvu vadīts, sāk darbu skolā. Līdz šim viņš labi ticis cauri dzīvei ar spilgtu lamuvārdu krājumu un stingru dūri, un tas izrādās arsenāls, kas ar nelielām iebildēm tīri labi noder arī pedagoga amatā. TV6, Gaidot Skolotāju dienu, kas tiks atzīmēta 5.oktobrī, dāvina komēdijseriāla “Fizruks” televīzijas pirmizrādi jau 2.oktobrī 21:00 kanālā TV6!

2014. gada 22. septembrī 17:22

TV6 skatītāji jau ir pazīstami ar “Fizruka” veidotāju humora izjūtu, jo šī pati komanda ir strādājusi arī pie populārā komēdijseriāla Interni. Savukārt aktieris Dmitrijs Nagijevs pazīstams no skandalozi slavenā TV šova Logi.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Par filmēšanos komēdijseriālā “Fizruks” D.Nagijevs saka: ”Jau pirmā scenārija lapa mani uzāķēja. Tagad, kad ir jau uzņemtas pirmās sezonas 20 sērijas, varu teikt: ”Neraugoties uz komisko vieglumu, Fizruks – tā ir nopietna loma, prasa fizisku un garīgu spēku. Uzskatu, ka tā ir lieliska filma ar spēcīgu dramaturģiju. Sižets, scenārija kvalitāte un komandas profesionālisms mani pārsteidza. Dramaturģijas ziņā Fizruks ir ļoti veiksmīgi izstrādāts, tāpēc mūsu – aktieru – uzdevums bija to nesabojāt. Šobrīd mums visiem ir mazliet biedējoša panākumu izjūta.”

Komēdijseriāls “Fizruks” ir par divu laikmetu sadursmi – trakie deviņdesmitie, kad valstī valdīja pilnīgs haoss, un mūsdienu pasauli, kas atnākusi ar zināmu stabilitāti. Galvenais seriāla varonis Foma visu mūžu bijis ietekmīga, ar kriminālām aprindām saistīta cilvēka labā roka. Kad viņa saimnieks nolēma izbeigt aktīvu darbošanos, Foma saprata, ka viņam jāizmanto visi līdzekļi, lai atgrieztos ierastajā vidē. Sākumā likās, ka viss būs vienkārši – piesakoties par fizkultūras skolotāju, viņš piekļūs tuvāk bijušā bosa bērnam, atgādinās par savu eksistenci un atgriezīsies apritē. Taču Fomas plāns izgāzās jau pirmajā dienā, un skolā viņam nāksies pavadīt ilgāku laiku… Nokļuvis sev absolūti svešajā pasaulē, kas ir krasi atšķirīga no vides, kurā līdz šim dzīvojis Foma, viņš ne tikai mainīs savu dzīvesveidu, bet mainīsies arī pats.

Fomas lomas atveidotājs D.Nagijevs atzīst: ”Tēlu veido varoņa atveidotāja talants! Nācās izgudrot visu – sākot no gaitas līdz ģērbšanās un runāšanas manierei, kas nav raksturīga man. Un to visu es centos nospēlēt ar savu pieticīgo talantu. Mana un varoņa atšķirība ir tāda, ka man nav nostaļģijas pēc deviņdesmitajiem. Jo lielākoties cilvēki ar skumjām atceras tos laikus, kad viņi bija jauni.”

“Fizruks” ir ieguvis lielu popularitāti Krievijā – tas kļuvis par televīzijas hitu, jau ar pirmo sēriju piesaistot rekordlielu auditoriju. Pateicoties augstajiem reitingiem, šobrīd komēdijseriāla komanda strādā jau pie otrās sezonas.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm