tv3.lv

Džordža Klūnija filma Relikviju mednieki piedzīvos TV pirmizrādi LNT

LNT turpina svētdienas vakaros piedāvāt filmas, kas ieved vēsturisku notikumu pasaulē un uzbur reiz notikušas patiesas dzīves ainas, un jau drīzumā ikviens varēs izbaudīt vēl neredzētu stāstu Relikviju mednieki jeb lielākās relikviju medības pasaules vēsturē. Filmas režisors ir Džordžs Klūnijs, kurš filmā darbojas vienā no galvenajām lomām, bet citās lomās būs arī redzami tādi aktieri kā Mets Deimons, Keita Blanšeta, Bils Murejs un citi. Skatieties Relikviju mednieki televīzijas pirmizrādi 10. aprīlī plkst. 21:00 kanālā LNT!

2016. gada 23. martā 11:19

Klūnijs iemēģinājis roku režijā

Relikviju mednieki (Monuments Men,The) ir piektā Džordža Klūnija režisētā filma. Kopš Holivudas zvaigznes debijas režijā ir pagājuši jau 14 gadi – tas ir visai ievērojams laika posms, lai Klūniju vairs neuzskatītu par iesācēju. Klūnijs strādā ar jaudu, spējot vienlaicīgi ne vien veidot filmas, bet arī tajās filmēties. Viņa veidotie darbi ir ļoti atzīti, jo tie ne vien pauž kādu aktuālu vēstījumu, bet ir arī laba humora piepildīti. Par līdz šim augstāko sasnieguma režijā var uzskatīt Ar labu nakti un visu labu (Good Night, and Good Luck), kura tikusi izvirzīta ASV Kinoakadēmijas balvai Oskars sešās nominācijās. Arī šai filmai Klūnijs bija ne vien filmas režisors, bet arī aktieris. Turklāt lomas dēļ viņš pašaizliedzīgi uzbarojās līdz nepazīšanai – 30 dienās pieņēmās svarā par 15 kilogramiem!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Relikviju medības var sākties!

Pievēršoties Klūnija jaunākajam režijas darbam – filmai Relikviju mednieki – tas ir uz patiesiem notikumiem veidots stāsts, kas atklāj lielākās relikviju medības pasaules vēsturē. Otrā pasaules kara beigās, lai saglābtu mākslas šedevrus, kurus nacisti konfiscēja visā Eiropā, tiek izveidota internacionāla mākslas vēsturnieku un zinātnieku komanda. Tajā pašā laikā vācu armija, kura ir tuvu sakāvei, saņem pavēli iznīcināt visus mākslas darbus, kuri atrodas viņu rokās. Vai puiši, kuri ir pazīstami ar Mikelandželo freskām un Da Vinči gleznām daudz labāk, nekā ar šautenēm un kara mākslu, spēs izglābt cilvēces lielākos kultūras sasniegumus?

Klūnijs, veidojot filmu, mobilizējis lielāko daļu no saviem draugiem – to vidū ir ”oskaroti” aktieri, kuru mazliet pat žēl, jo viņu aktierspēle ir ieraugāma vien īsu brīdi. Galvenajā lomā redzēsiet pašu Klūniju, kurš atveidos profesoru, īpašās misijas vadītāju Frenku Stouku. Svarīga loma filmā piešķirta Meta Deimona atveidotajam Džeimsam Greindžeram, kura loma, kā izrādās, sākotnēji tika piedāvāta slavenajam Džeimsam Bondam jeb Danielam Kreigam. Savukārt šerpo francūzieti filmā spēlē Keita Blanšeta, taču vēl ir vesela virkne lielisku aktieru kā, piemēram, Bils Murejs un Bobs Balabans, kurus ieraudzīsiet filmā.

Nākamajā svētdienā – Ilūzija

Nedēļu vēlāk, 17. aprīlī, plkst. 21:00 LNT būs skatāma vēl nerādīta filma Ilūzija (Prestige, The). Filmas notikumi risinās 19. gadsimta beigās, un Londonā dzīvojošais Roberts, viņa sieva Džūlija un Alfrēds piestrādā par asistentiem pie sava drauga iluzionista. Kad Džūlija kāda priekšnesuma laikā iet bojā nelaimes gadījumā, Roberts viņas nāvē vaino Alfrēdu, un abi saiet naidā. Gadu gaitā viņi kļūst par slaveniem iluzionistiem un visiem spēkiem cenšas izjaukt viens otra karjeru. Kad Alfrēds veiksmīgi izpilda kādu triku, Roberts kā apsēsts cenšas izdibināt sāncenša noslēpumu, un sekas ir traģiskas. Filmā spēlē Hjū Džekmens (Roberts Anžē), Kristians Beils (Alfrēds Bordens), Maikls Keins (Katers), Skārleta Johansone (Olīvija Venskoma), Deivids Bovijs (Nikolā Tesla) un citi.

Izbaudiet Relikviju medniekus 10. aprīlī un Ilūziju 17. aprīlī plkst. 21:00 kanālā LNT!

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm