Foto: ieskats TV3 īpašajā koncertuzvedumā ”Masku Ziemassvētku pasaka”

0 Komentāru
Foto: ieskats TV3 īpašajā koncertuzvedumā ”Masku Ziemassvētku pasaka”
F64

24. decembra vakarā kanāla TV3 skatītājiem būs iespēja izbaudīt sirsnīgu un neparastu koncertuzvedumu ”Masku Ziemassvētku pasaka”, kurā uz skatuves atgriezīsies 12 košie un skatītāju iemīlētie tēli no šova ”Balss maskā”.

Šova ”Balss maskā” dalībnieki – Lauva, Zieds, Zvirbulis, Cikāde, Lutausis, Rīga, Nelabais, Mākonis, Diskopele, Lelle, Acs, Auns – atkal sanākuši kopā koncertuzvedumā, lai kopīgi gatavotos un nosvinētu svētkus.

Tiek klāts svētku galds, dekorēts mājoklis, kūp siltas vakariņas un viens pēc otra ierodas viesi. Kad visi sanākuši, atklājas, ka Zvirbulis pazaudējis dziedamo balsi, un, lai to atrastu, nākas iesaistīt detektīvus.

Jānis Šipkēvics ar Šerloka Holmsa metodēm būs gatavs iet palīgā, Baiba Sipenece-Gavare izmantots maģiju, Samanta Tīna būs gatava turēt aizdomās visus, lai tikai atklātu patiesību, kamēr Jānis Krīvēns šo uzdevumu nemaz neuztvers nopietni.

Vakara garumā skatītājus ar košiem un muzikāliem priekšnesumiem priecēs visi šova dalībnieki, kā arī paši detektīvi. Turklāt, ja kādam likās, ka Samantas un Nelabā mīlas stāsts vēl nav noslēdzies, tad tur nu jums ir taisnība, viņiem vēl būs, ko pateikt! Vai izskanēs abu varoņu kopīgā dziesma?

Skaties svinīgo muzikālo koncertuzvedumu ”Masku Ziemassvētku pasaka” 24. decembrī plkst. 20.40 kanālā TV3!

0 Komentāru