tv3.lv

Grandiozais Raimonda Paula koncerts kanālā TV3 jau sestdien

Atklājot jauno rudens sezonu, kanālā TV3 un televīzijā Go3 4. septembrī plkst. 20.40 būs skatāms grandiozais Raimonda Paula koncerts “4. vilnis” no Dzintaru koncertzāles, kas ticis filmēts šovasar Jūrmalas festivāla ietvaros.

2021. gada 3. septembrī 16:30

“Es izdomāju, ka mums jāsanāk kopā, lai parādītu publikai, kas ar estrādi notiek! Aicinot mākslinieku, es noteicu vienu lietu, ka jādzied ir tikai tās dziesmas, kuras reiz vis-vairāk ir dziedātās un tās, kas visvairāk krīt uz nerviem! Papildspēkos mums ir Latvijas Radio bigbends” un kamerorķestris, kas piedod pavisam citu skanējumu,” tā koncertā stāsta Raimonds Pauls.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Komentējot koncerta nosaukumu, maestro teic: “Mums nepārtraukti draud ar tiem viļņiem un epidēmijām! Es gribu, lai ceturtais vilnis (koncerts) atnes nevis slimības, bet labu noskaņojumu un smaidu!”

Koncertā kopā ar maestro pie klavierēm uzstāsies Ance Krauze, Laima Vaikule, Žoržs Siksna, Agnese Rakovska, grupa “Credo”, Dināra Rudāne, Intars Busulis, Zigfrīds Muktupāvels, Normunds Rutulis, Daumants Kalniņš un citi. Starp instrumentālajām dziesmām plānoti tādi skaņdarbi kā “Teātris”, “Ilgais ceļš kāpās”, “Kabare”, no dziesmām – “Vīrietis labākajos gados”, “Balta saule”, “Mežrozīte”, “Es aiziet nevaru”, “Mēmā dziesma” un citas populāras un iemīļotas Raimonda Paula dziesmas.

Atklāj TV3 jauno rudens raidījumu sezonu ar izcilā maestro Raimonda Paula koncertu “4. vilnis” jau 4. septembrī, plkst. 20.40!

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm